Select Page

Advertisement

2 runda GEPA Logistics SUPER RALLY – gmina Bukowina Tatrzańska/Rzepiska – już za tydzień

2 runda GEPA Logistics SUPER RALLY – gmina Bukowina Tatrzańska/Rzepiska – już za tydzień

Wielkimi krokami zbliża się II runda Gepa Logistics Super Rally! Pogoda zapowiada się piękna, widoki malownicze, przewidujemy moc atrakcji i dużą dozę adrenaliny.

Tak jak w ostatnich latach, spotkamy się w Białce Tatrzańskiej, obok stacji narciarskiej Kotelnica Białczańska, pod hotelem Bania, w którym będzie znajdowało się biuro imprezy. Przygotowane zostały dwa odcinki testowe o zróżnicowanym charakterze technicznym i szybkościowym, z dużą różnicą wzniesień w miejscowości Rzepiska w gminie Bukowina Tatrzańska. To właśnie tam podziwiać można niespotykane gdzie indziej panoramy tatrzańskie, spojrzeć z góry na okoliczne wsie. Fotograficy będą mieli pole do popisu, kibice weekend pełen wrażeń, a zawodnicy góry w zasięgu ręki. Serdecznie zapraszamy i czekamy na Wasze zgłoszenia na stronie www.super-rally.eu.
W ramach serii GEPA Logistics Super Rally 2017 i przy zaangażowaniu importera quadów, pojazdów SSV i skuterów wodnych – firmy Taurus Sea Power – zawodnicy rywalizujący pojazdami kanadyjskimi marki Can-Am w klasach quad i SSV powalczą o fantastyczne, firmowe nagrody i zwycięstwo w Pucharze Can-Am Super Rally.
Zapraszamy mieszkańców gminy Bukowina Tatrzańska do kibicowania oraz wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pt. „Zostań gwiazdą fotografii” na najlepszą fotografię z tego wydarzenia (rozwiązanie konkursu 22 kwietnia o 20:30 podczas zakończenia, adres na który można przesyłać zdjęcia: super.rally4x4@gmail.com). A tych, którzy chcieliby spróbować swych sił za kierownicą pojazdów SSV Can-Am Maverick, również zachęcamy do odwiedzenia bazy rajdu i zapisania się na jazdę testową.
Harmonogram imprezy:
Piątek, 21.04.2017:

15:00 – 21:00 – rejestracja zawodników oraz badanie kontrolne pojazdów.

18:00 – Objazd trasy przez zgłoszone załogi.

20:30 – Odprawa zawodników w biurze imprezy.
Sobota, 22.04.2017:

8:30 – START pierwszej załogi z bazy imprezy według listy startowej.

20:30 – Uroczyste zakończenie w Klubie Bania, ogłoszenie wyników, wręczenie pucharów i nagród zwycięzcom II rundy GEPA Logistics Super Rally oraz zwycięzcom II rundy Pucharu Can-Am Super Rally.
Rozstrzygnięcie konkursu „Zostań Gwiazdą Fotografii’.
Klasy:

Moto

Quad 2×4

Quad 4×4

SSV (UTV)

SSV Turbo

Sport (samochody seryjne) do 150 KM

Sport (samochody seryjne) pow. 150 KM

Super Sport (samochody modyfikowane) do 150 KM

Super Sport (samochody modyfikowane) pow. 150 KM

Klasyfikacja:

Czas przejazdu oesów.
Regulamin:

http://www.super-rally.eu/regulamin

Rejestracja:

http://www.super-rally.eu/users/register/
BIURO IMPREZY:

Hotel Bania**** Thermal&Ski

34-405 Białka Tatrzańska, ul. Środkowa 181

Mapa: https://goo.gl/maps/QxPyYTDbZE42
BAZA IMPREZY:
Kotelnica Białczańska

34-405 Białka Tatrzańska, ul. Środkowa 181B

mapa: https://goo.gl/maps/J8zManjExCx

Podziękowania dla Sponsorów i Partnerów imprezy: Gepa Logistics, Gmina Bukowina Tatrzańska, TAG Heuer, Taurus Sea Power, Can Am, iXXL Studio Reklamy Kielce, iDrukarnia.pl, NTT System, Manta, Inflandia, Mudmaster.pl, Tubes International, Hotel Bania**** – Thermal & Ski, Terma Bania, Kotelnica Białczańska, MKM Kruszywa Sp. z o.o. Żwirownia „Nowa Biała”, JP Oils Eneos, Kager, Huta Szkła Zawiercie, Telecare S.A., Quersus, oponyquad.pl, MAXXIS, eopony4x4.pl, MercedesAutoCentrum.pl, Czapki Kegel-Błażusiak, Knap Motor, Dom Wypoczynkowy u Czerników w Białce Tatrzańskiej.

Szczegółowe informacje na stronie organizatora: www.super-rally.eu i na facebook?u: www.facebook.com/super.rally4x4

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress