Select Page

Advertisement

4 runda Kager Terenowiec Super Rally – Multi Club 139 edition, Lisia Góra

4 runda Kager Terenowiec Super Rally – Multi Club 139 edition, Lisia Góra

Wójt Gminy Lisia Góra, zespół Super Rally – Bernat Sport oraz Multi Club 139 zapraszają na czwartą rundę Kager Terenowiec Super Rally.

21 sierpnia, seria Kager Terenowiec Super Rally zawita do Lisiej Góry położonej w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. Na typowych trasach cross country powalczą: motocykliści, quadowcy 2×4 i 4×4, zawodnicy pojazdów UTV, załogi samochodowe w autach terenowych oraz ciężarowych.

Na liście zgłoszeń widnieje już 70. załóg.

Oprócz rywalizacji o zwycięstwo i atrakcyjne nagrody, podczas czwartej rundy w Lisiej Górze, zawodnicy powalczą również o punkty liczone do klasyfikacji sezonu Kager Terenowiec Super Rally 2015.

Będzie to runda widowiskowa i raj dla fanów motorsportu. Pierwszy odcinek znajduje się tuż przy bazie rajdu, zlokalizowanej w Multi Clubie 139. Miejsce to zgromadzi wielu kibiców (klub mieści 2 tysiące osób), którzy będą mieli świetne miejsce widokowe i będą mogli kibicować załogom.

Tradycyjnie, impreza rozpoczyna się w piątek od odbiorów: Administracyjnego i Badania Kontrolnego Pojazdów. Na godzinę 19:00 zaplanowano objazd trasy. W sobotę start pierwszej załogi nastąpi o godzinie 10:00, a w niedzielę o 9:30 – oba z terenu przy Multi Clubie 139 w Śmignie koło Tarnowa.

Ogromne podziękowania należą się sponsorom i partnerom imprezy: Kager, 4×4 Terenowiec, Multi Club 139, Penrite, TAG Heuer, Manta, iXXL, Ziaja Yego, Inflandia, Tubes International, Hotel Bania – Thermal & Ski, DXseat, oponyquad.pl, KH-Kipper, eopony4x4.pl, Kabanos, Karguii, BEESWAX clothing, Ośrodek Roleski Rancho, NSGR.

Elektroniczny pomiar czasu przeprowadzony będzie na urządzeniach TAG HEUER.

Formularz zgłoszeniowy: www.super-rally.eu/formularzrajdy.html

Szczegóły na stronie: www.super-rally.eu i facebook’u: www.facebook.com/super.rally4x4

SUPER_RALLY_Lisia-Gora_2015_plakat

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress