Select Page

9-ty terenowy wypad za miasto

9-ty terenowy wypad za miasto

Zapraszamy na kolejny całodzienny wypad samochodami terenowymi na Jurę, połączony z dodatkowymi atrakcjami.

Termin: niedziela, 5 stycznia 2014

Zapraszamy Was na wspólną przejażdżkę atrakcyjnymi trasami terenowymi po Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Nie spodziewajcie się walki w błocie „po klamki”, trasa ma charakter turystyczny i jest przejezdna dla standardowych samochodów terenowych a zwykle również dla większości pick-up’ów i większych SUVów. Stawiamy na zabawę i integrację. Zabierzcie swoje pociechy i swoje zwierzaki. Nie zapomnijcie jednak o odpowiednim ubiorze i termosie z ciepłą herbatą
Staramy się, aby każdy wyjazd oferował prócz jazdy również inne atrakcje – czasem jest to wejście do jaskini, czasem wspinaczka, zjazdy na linach lub konkursy, w których możecie wygrać drobne upominki lub zniżki na wyprawy z Przygody4x4. Na zakończenie upieczemy kiełbaski przy wspólnym ognisku.
A może nie byliście jeszcze nigdy swoim autem w terenie? Chcielibyście się sprawdzić poza asfaltowymi traktami? To jest wyjazd dla Was! Możecie liczyć również na fachowe porady doświadczonych kierowców.
Wspólny wyjazd samochodami 4×4 za miasto to również okazja aby poznać ekipę Przygody4x4, porozmawiać o sprzęcie, samochodach oraz dalekich i bliskich wyjazdach terenowych. Czekamy na Was!

Relacje z poprzedniej imprezy: http://przygody4x4.pl/galeria_ukraina2013.php

Program imprezy, koszty: http://przygody4x4.pl/wyprawy_ukraina_wiosna_4x4.php

2_rodzinny_wyjazd_4x4

Nasz Patronat

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress