Select Page

Advertisement

Akcja „Dla Choinki” 2013 z Polskie Bezdroża

Akcja „Dla Choinki” 2013 z Polskie Bezdroża

Po raz drugi Polskie Bezdroża przygotowały specjalną edycję swojego kalendarza. Specjalną, ponieważ w sesji do niego wzięły udział Piękne Przyjaciółki, czyli Dziewczyny, które jeżdżą w teren wspólnie z ekipą Polskich Bezdroży.

Cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na wsparcie akcji Terenowa Integracja „Dla Choinki”, czyli na pomoc dla Dzieciaków z warszawskich domów dziecka. Chyba trudno o piękniejszy cel, niż pomoc Tym, którym życie na samym początku zabrało wiele szans.

Podobnie jak w zeszłym roku przygotowaliśmy tylko 15 sztuk tego wyjątkowego kalendarza. Możecie je licytować na naszej stronie w serwisie Facebook przez najbliższe dwa tygodnie.

Zasady są proste, w każdym tygodniu licytujemy jednocześnie 7 kalendarzy. Podając deklarację kwoty należy zaznaczyć numer kalendarza, który chcecie licytować, np. „300 zł za kalendarz nr 5”. Licytacje kończą się w niedzielę o godzinie 22:00.

Jeśli nie chcecie licytować na Facebooku, lub z innych powodów chcecie pozostać anonimowi, możecie swoje oferty składać na adres mailowy kalendarz@polskiebezdroza.pl

Zapraszamy Was serdecznie do wsparcia akcji i zakupu jednego z tych pięknych kalendarzy.
1463773_672159626157779_1785159804_n

Specjalne podziękowania dla:

Dziewczyn, które wzięły udział w sesji. Dziewczyny, jesteście cudowne.
Elizy Stegienki (zdjęcia) http://www.elizastegienka.com/
Klaudyny Pabudzińskiej-Kossek (stylizacja i studio) http://www.makeup.waw.pl

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress