Select Page

Andrzejki off-roadowe we Lwowie

Andrzejki off-roadowe we Lwowie

Do końca roku już tylko chwil kilka. Po drodze jedna z najważniejszych okazji do zabawy – Andrzejki.

W imieniu Organizatorów, zapraszamy na specjalną imprezę andrzejkową, pełną zabawy, wróżb i doskonałego jedzenia.A wszystko to wraz z osobami, których połączyła jedna wspólna pasja do offroadu.

Zaczniemy 30 listopada, przekraczając granicę z Ukrainą w Hrebennem. Po dojeździe do Rawy Ruskiej zjedziemy z asfaltu i zagłębimy się w gęste liściaste lasy, otaczać nas będzie mnóstwo wąwozów, rzek ( przez które się przeprawimy) cerkwie o wielusetletniej historii… Trasa prócz polnych i leśnych dróg, biec będzie wioskami zapomnianymi przez cywilizację, ze starymi, drewnianymi domami pod i starsi ludzie grzeją się w promieniach słońca. Na swojej drodze miniemy takie miasteczka jak Rawa Ruska, Potylicz, Krechów, Żółkiew. Odkryjemy jedno z najwyższych wzgórz Roztocza: Wysoki Zamek, z którego rozpościera się niesamowity widok na Panoramę Lwowa i okolicę. Cała nasza wycieczka przesiąknięta będzie wpływem kultury Polskiej i Ukraińskiej. Odkryjemy różnice w świątyniach: prawosławnych, katolickich, greko-katolickich i żydowskich.

1385283_732605626753872_1375906033_n

Na koniec pierwszego dnia zakwaterujemy się w 4* hotelu KOPA, a uroczystą kolacją w hotelowej restauracji uczcimy święto wszystkich Andrzejów. Jadło będzie oczywiście regionalne: lwowskie i ukraińskie. 4 ciepłe dania, przystawki i napoje. Umilać ten wieczór będzie zespół muzyczny. Oczywiście odrobina szaleństwa wieczorem jest wskazana: zachęcamy do przebieranek:) Nie tylko najmłodsi mogą się bawić w bal przebierańców:) jeśli ktoś ma ochotę, czuje wewnętrzną potrzebę lub w ten sposób chce uczcić Andrzejki prosimy uwolnić swoją wyobraźnię. Zostanie wybrany i nagrodzony najlepszy strój balu!

Ale żadne dobre Andrzejki nie mogą się obyć bez wróżb i w tym wypadku przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji

Drugi dzień, po śniadaniu, przeznaczymy na zwiedzanie najpiękniejszych miejsc Lwowa: wyruszymy wraz przewodnikiem zobaczyć najciekawsze miejsca Lwowa: Łyczaków z cmentarzem Łyczakowski i Obrońców Lwowa, tam oddamy cześć poległym bohaterom. Katedry, Stare Miasto oraz Wysoki Zamek, to na koniec spotkania z miastem.

Po kilku godzinach spędzonych na zwiedzaniu miasta skierujemy się drogami asfaltowymi w stronę granicy, gdzie na przejściu w Hrebennem zakończymy spotkanie z Andrzejkami na Ukrainie.

Więcej informacji na www.roztocze4x4.pl

Nasz Patronat

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress