Select Page

Bez Ciśnienia – po raz drugi

Bez Ciśnienia – po raz drugi

Bez Ciśnienia – stwierdzenie to rzuca nam się często na usta, gdy obserwujemy niektórych zawodników na imprezach 😉 ale nie tylko…

BEZ CIŚNIENIA to impreza, której pomysł powstał w głowach czterech zaprzyjaźnionych osób kochających off-road. Czas, który biegnie nieubłaganie szybko sprawia, że w codziennym życiu zapominamy o tak ważnych sprawach jak: dobra zabawa, pozytywne emocje i uśmiech. Dla swoich przyjaciół, ich przyjaciół a także przyjaciół przyjaciół 8 listopada zorganizowana została impreza off-roadową BEZ CIŚNIENIA. Wydarzenie zebrało mnóstwo pozytywnych opinii oraz przyniosło pytania o kolejną edycję.

Stąd, uprzejmie donosimy, że 14 marca 2015 roku odbędzie się II EDYCJA BEZ CIŚNIENIA, na którą w imieniu Organizatorów bardzo serdecznie zapraszamy.

Celem imprezy jest wspólne i rodzinne spędzenie weekendu polegające na dobrej zabawie BEZ CIŚNIENIA, gdzie przejeżdża się wyznaczoną trasę, według roadbooka, rozwiązując po drodze łatwiejsze i trudniejsze zagadki oraz wykonując rozmaite zadania.
Organizatorami (Kopara, Paweł) są osoby startujące w profesjonalnych rajdach off-road, które wiedzą jak wytyczyć trasę tak, aby była ona dostosowana do możliwości aut uczestniczących w zabawie. Dziewczyny (Pela i Domi), które na co dzień zajmują się marketingiem odpowiedzialne są za zakwaterowanie i imprezę integracyjną, która trwa do białego rana – tu nie ma miejsca na improwizację – wszystko musi być na najwyższym poziomie.
Jeżeli jesteście zainteresowani oderwaniem swoich dzieci od komputerów, oderwaniem swoich myśli od codzienności i spędzenia kilkunastu godzin w grupie zaprzyjaźnionych ze sobą osób – SERDECZNIE ZAPRASZAMY na II EDYCJĘ BEZ CIŚNIENIA !!!

Bardzo nam miło, że zostaliśmy Patronem Medialnym tej fajnej bezciśnieniowej imprezy.

Szczegóły i zapisy na http://www.bezcisnienia4x4.pl/ oraz na facebooku wydarzenia – https://www.facebook.com/events/868257209871370/

bezcisnienia

Nasz Patronat

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress