Select Page

Advertisement

Bitwa Na Marki – takiej imprezy jeszcze nie było !

Bitwa Na Marki – takiej imprezy jeszcze nie było !

Bitwa na marki, to impreza o charakterze turystyczno-sportowym w  formie zlotu, przeznaczona dla posiadaczy samochodów terenowych.

Celem jest integracja środowiska Off Road oraz promocja aktywnych formy wypoczynku na świeżym powietrzu, poprzez wspólną zabawę z elementami rywalizacji. Na zlocie każdy znajdzie coś dla siebie począwszy od milusińskich, a skończywszy na najstarszych.

W myśl treści znanych naklejek „Wolę pchać swojego Land Rovera niż jeździć Jeepem” Organizator uznał, że fajnie byłoby zintegrować użytkowników czterech najpopularniejszych marek terenowych w naszym kraju . Dać im szansę udowodnienia  dlaczego samochody tej marki, a nie innej zostały przez nich wybrane.

Bitwa na marki, jest imprezą rozrywkową, gdzie główny nacisk położony został na dobrą zabawę uczestników podczas dziennej rywalizacji oraz ciekawe i atrakcyjne wieczory.

Pod wodzą dowódców grup, reprezentujących daną markę, wspólnie będziecie opracowywać taktykę działań i dopuszczalnych „sabotaży”, aby w końcowej rywalizacji osiągnąć najlepszy wynik i udowodnić która marka jest najlepsza i ma najlepszych właścicieli 🙂

Jeśli jesteś zainteresowany spotkaniem z innymi użytkownikami samochodów terenowych, wspólnej zabawy przy ognisku oraz podczas wieczornego koncertu z tańcami albo posłuchania interesujących opowieści o podróżach w najróżniejsze zakątki naszego globu, to zapisz się już dzisiaj.

Z powodów organizacyjnych Organizator zmuszony jest ograniczyć liczbę uczestników do max 30-tuu aut jednej marki, dlatego też o zakwalifikowaniu do Bitwy na Marki , decydować będzie kolejność zgłoszeń i wpłata zadatku.

W celu utrzymania charakteru imprezy, do rajdu zostaną dopuszczone tylko samochody sześciu marek:

Jeep,

Toyota,

Suzuki,

Mitsubishi,

Nissan,

Land Rover.

Jeśli jesteście właścicielami samochodu innej marki i chcielibyście uczestniczyć w tym motoryzacyjnym wydarzeniu, to specjalnie dla Was stworzona została taka możliwość. Jako Goście, czyli uczestnicząc we wszystkich atrakcjach, które przygotowane zostały dla uczestników na terenie bazy, mając możliwość poruszania się po trasie zlotu według tych samych materiałów nawigacyjnych co pozostali uczestnicy oraz uczestniczenia w przygotowanych próbach czasowych.

Więcej na www.bitwanamarki.pl

Z wielką przyjemnością informujemy że Turystka4x4.pl objęła Bitwę Na Marki Patronatem Medialnym. Będziemy na bieżąco informować Was o przygotowaniach do imprezy oraz zdamy Wam relację z jej przebiegu.

bitwaaaa

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress