Select Page

Advertisement

Cytrynowa Wiosna

Cytrynowa Wiosna

Cytrynowa Wiosna 4×4 – już 18-20 marca na Mazurach.

Impreza z założenia jest głównie integracyjno – przeprawowa, czyli w formie rajdu z pieczątkami. Nie zabraknie też zróżnicowanych  OS-ów i triali oraz licznych dodatkowych konkursów i atrakcji dla dużych i małych offroaderów oraz elementu „turystyka” po przepięknej mazurskiej okolicy.

Planujemy jedną klasę, w której rywalizować będą załogi w autach „seryjnych, przygotowanych do terenu, z mocnymi zaczepami, najlepiej z windą i kołami MT”, nie bojące się wyzwań jakich dostarcza zwykle przełom zimy i wiosny na mazurskich terenach. Tak więc SUV-y, salonowe pięknotki ale i „zmoty-ruraki-durszlaki-potwory” zaprosimy na osobne imprezy.   

Bazą imprezy będzie Gospodarstwo Agroturystyczne MELNIK w Nowym Harszu, a nasze off-roadowe zmagania zorganizujemy Wam na terenach prywatnych w okolicach Giżycka oraz Węgorzewa wspólnie z ekipą Mazury 4×4.

Ze względu na zakładaną integrację załóg z całego kraju oraz z samych Mazur oferta i punkty programu zostały tak zaplanowane, by można było uczestniczyć w samym rajdzie z wieczorną imprezą integracyjną, jak również rodzinnie skorzystać z pełnej oferty pobytowej, zależnie od indywidualnych preferencji.  

Więcej informacji znajdziecie na facebooku – https://www.facebook.com/events/1079108485466601/

Jako stały Patron Medialny imprez TASK4x4 – szczerze polecamy !

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress