Select Page

Advertisement

Czerwcówka – Świętokrzyskie Szlaki

Czerwcówka – Świętokrzyskie Szlaki
Off-roadowa turystyka4x4 – świętokrzyskie na powierzchni a także – pod ziemią.
Zabierajcie dzieciaki, ciotki, kumpli – wszystkich, którzy kochają podróże. Będą piękne bezdroża, niezwykłe miejsca. Nie obędzie się bez biesiadowania i wspólnej zabawy.

Bez asfaltu ale turystycznie poznamy uroki regionu pokonując przy okazji strumyki, błota, malownicze wąwozy oraz wzniesienia Gór Świętokrzyskich. Po drodze poznamy też trochę historii regionu, zamki pogranicza mazowiecko-świętokrzyskiego, podziemny szlak turystyczny w Opatowie, zwiedzimy też Krzemionki Opatowskie i dotkniemy prawdziwych krzemieni.

Niespiesznie, wszyscy razem i z naszym przewodnictwem. Zapraszamy zarówno prawdziwe 4×4 jak również SUVy – zadbajcie o solidne haki/uszy do szarpania z tyłu i z przodu. Wrażliwym zalecamy zabezpieczenie lakieru przed porysowaniem. Trasa naszego przejazdu ma też bardziej wymagające miejsca, przygotowaliśmy objazdy dla mniej uterenowionych samochodów. Przed przyjazdem zapoznaj się z zasadami jazdy w kolumnie, napisane z humorem ale ich stosowanie całkiem poważnie ułatwia życie i dobrą zabawę na wyjeździe.

Cena
350zł osoba dorosła, 280 dziecko, które już normalnie jada i sypia w osobnym miejscu, maluchy naręczno-wózkowe bez dodatkowych opłat.
a w tym:
– udział w imprezie z naszą nieustającą asystą, na dobre i na złe, pomożemy, wyciągniemy, razem potańcujemy,
– 2 noclegi ze śniadaniami z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę w Agroturystyce Arkadia,
– biesiada w sobotę wieczorem (napoje rozweselające we własnym zakresie),
– bilety wstępu do zwiedzanych obiektów,
– przewodnicy wycieczek,
– pamiątkowe naklejki na samochody,
– pamiątkowe gadżety.
Limit miejsc: max 10 samochodów, max 28 osób.

Zgłoszenia i przedpłaty (1/2 ceny) do 15 maja. Po wypełnieniu poniższego formularza otrzymasz wiadomość ze szczegółami na podanego maila.

Fotki z terenu oraz zapisy pod tym linkiem: http://www.off-fear.pl/czerwcowca2018.html

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress