Select Page

Advertisement

Diablak! Offroadowy zlot sympatyków wypraw 4×4

Diablak! Offroadowy zlot sympatyków wypraw 4×4

W imieniu organizatorów, zapraszamy na Diablaka – już  od 12 maja !

„Diablak to impreza kameralna, z nastawieniem na integrację w klimatach turystyczno-wyprawowych, albo jak kto woli – podróżniczych. Limit zgłoszeń to 18 załóg.
Jeśli nie byłeś jeszcze na żadnej z naszych imprez, albo dopiero zaczynasz przygodę z off-rodem – zapraszam serdecznie, na pewno znajdziesz tu swoje miejsce i ludzi, którzy doradzą, pomogą.

Bazą imprezy będzie agroturystyka „Pod Halą” w Koszarawie, gdzie spotykamy się w czwartek wieczorem. W piątek wyjazd na trasę turystyczną, poprowadzoną w pięknych okolicach i okolicznościach przyrody – trasa wg roadbooka. W piątkowy wieczór odcinki hardkorowe z przewodnikiem i bania na kwadracie.

Sobota to jazda w małych grupkach prowadzonych przez lokalnych „wiedzących” 😉 Trudności terenowe na poziomie imprez Maramuresz.com, czasem trudniej. Lakier może ucierpieć, opony MT wskazane, acz niekonieczne. Wyciągarka może być pomocna, w zależności od warunków pogodowych.

W sobotni wieczór integracja pełną gębą, może jakieś pokazy slajdów, albo filmów z wyjazdów – tutaj zapraszam chętnych do kontaktu. Niedziela to rosyjska ruletka z alkomatem. Żartowałem – wszystko zależy od Was 😉

Wpisowe to 600zł od osoby dorosłej, dzieci do 6-15 lat 300zł, mniejsze za friko. Obejmuje zakwaterowanie od czwartku wieczorem w pokojach z łazienkami lub dostępem do nich, dostęp do sauny. Wyżywienie: czwartek – kolacja, piątek i sobota: śniadania-obiadokolacje, niedziela śniadanie. Trasy i przewodnictwo off-road, banie finałową z dobrą rockową muzą (na żywo!) i piwem.

To wszystko i jeszcze więcej późną wiosną, pośród pełnych kwiecia łąk i płatów pozostałego po zimie śniegu – blisko, bo w Beskidach!”

Zgłoszenia oraz więcej informacji na stronie www.maramuresz.com,lub mailowo: misiek[at]maramuresz.com lub 502 155 992.

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress