Select Page

Advertisement

Długi weekend na Mazowszu i do tego off-road ? TAK !

Długi weekend na Mazowszu i do tego off-road ? TAK !

Wbrew utartym przekonaniom Mazowsze nie jest nudne i płaskie. Jest różnorodne i można znaleźć na nim wiele ciekawych, interesujących i tajemniczych miejsc i widoków, zapierających nieraz dech w piersiach. Mazowsze to piękne i zróżnicowane krajobrazy, to piękne i ciekawe miejsca, zabytki. To niesamowite nieraz historie zaklęte w czasie i miejscu. Te miejsca na Mazowszu chcemy Wam pokazać, zarówno podczas naszych co sobotnich „Mazowieckich Włóczęg” jak i podczas zbliżającej się „Mazowieckiej Majówki 4×4”.

MazowieckaMajówka4x4
Przed nami pełne cztery dni podróży przez krajobrazy i historię Mazowsza. Najbardziej klimatyczne i ciekawe miejsca. Każdy z tych dni zakończymy ogniskiem i noclegiem pod namiotami. Biwak pod namiotem, wieczór przy ognisku, gwiazdy gdzieś, hen, wysoko i długie rozmowy. To właśnie klimat nadciągającej „Mazowieckiej Majówki 4×4”.

Zapraszamy serdecznie do klimatycznej i mamy nadzieję, magicznej, wyprawy wzdłuż historycznych i geograficznych granic Mazowsza. Prowadzić nas będą wskazówki roadbooka oraz dołączony do niego przewodnik. Do zobaczenia.

Wszystkie informacje znajdziecie tutaj: http://polskiebezdroza.pl/mazowiecka-majowka-4×4.html

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress