Select Page

Drugi Zlot Maniaków Nissana Patrola

Drugi Zlot Maniaków Nissana Patrola

Klub PATROLNIĘCI.pl, we współpracy z AKADEMIĄ 4×4, BXB OFF ROAD oraz TURYŚCI4x4.pl, ma zaszczyt zaprosić na II ZLOT MIŁOŚNIKÓW NISSANA PATROLA, który odbędzie się w dniach 5 – 7 WRZEŚNIA 2014 w Kuklówce (gmina Radziejowice, powiat żyrardowski).

zmDSC_1812

Spodziewamy się przeszło 100 załóg z całej Polski, które będą startować w dwóch klasach: turystycznej i adventure.
Zlot potrwa 3 dni – zmagania załóg odbywać się będą w malowniczych terenach Kuklówki, które przez swoje urozmaicenie pozwalają na sprawdzenie możliwości pojazdów oraz umiejętności załóg poza oficjalnymi drogami.
Po piątkowej rejestracji i integracji, przejazd załóg na trasy i próby terenowe nastąpi w sobotę o godz. 10:00 – zmagania będą trwały do wieczora i zakończą się ogniskiem i koncertem rockowym. Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród w niedzielę o godz. 10:00, a po formalnym zakończeniu Zlotu, o godz. 12:00 nastąpi wyjazd na paradę do Warszawy.
Zapraszamy Państwa jako naszych gości – zależy nam na rozpropagowaniu idei sportu off-roadowego poprzez imprezy w terenie, działania charytatywne jak na przykład wspieranie Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz dzieci z domów dziecka, czy organizację wypraw, jak pierwszy w Polsce off-roadowy objazd wzdłuż granic Polski „4 Granice – cudze chwalicie, swego nie znacie”, który odbył się w czerwcu tego roku.
Więcej informacji mogą Państwo znaleźć na stronie www.Patrolnieci.pl oraz na FB: Patrolnięci.pl, Akademia4x4, Turyści4x4.pl, BXB Off-Road.

Z przyjemnością zostaliśmy Partnerem Medialnym najbliższego zlotu Patroli – o przygotowaniach do zlotu jak i emocjach „pozlotowych” przeczytacie także na naszej stronie www.turystyka4x4.pl

zlot długi bok55

Nasz Patronat

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress