Select Page

Drugi Zlot Patroli już w najbliższy weekend – trasy już „objechane”

Drugi Zlot Patroli już w najbliższy weekend – trasy już „objechane”

Już w najbliższy weekend, Klub PATROLNIĘCI.pl, we współpracy z AKADEMIĄ 4×4, BXB OFF ROAD oraz TURYŚCI4x4.pl, ma zaszczyt zaprosić na II ZLOT MIŁOŚNIKÓW NISSANA PATROLA w Kuklówce (gmina Radziejowice, powiat żyrardowski).

Zlot potrwa 3 dni – zmagania załóg odbywać się będą w malowniczych terenach Kuklówki, które przez swoje urozmaicenie pozwalają na sprawdzenie możliwości pojazdów oraz umiejętności załóg poza oficjalnymi drogami.
Po piątkowej rejestracji i integracji, przejazd załóg na trasy i próby terenowe nastąpi w sobotę o godz. 10:00 – zmagania będą trwały do wieczora i zakończą się ogniskiem i koncertem rockowym. Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród w niedzielę o godz. 10:00, a po formalnym zakończeniu Zlotu, o godz. 12:00 nastąpi wyjazd na paradę do Warszawy.

Trasy zostały już objechane, roadbooki narysowane, wiszą także niektóre pieczątki – jak widać na zdjęciach – będzie grubo !

Więcej informacji znaleźć można na stronie www.Patrolnieci.pl oraz na FB: Patrolnięci.pl, Akademia4x4, Turyści4x4.pl, BXB Off-Road.

Z przyjemnością zostaliśmy Partnerem Medialnym najbliższego zlotu Patroli ? o emocjach ?pozlotowych? przeczytacie wkrótce na naszej stronie www.turystyka4x4.pl

Nasz Patronat

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress