Select Page

Dzień kobiet 4×4 2018

Dzień kobiet 4×4 2018
W imieniu Off-fear, zapraszamy na Dzień Kobiet 4×4 czyli off-roadowe zabawy z okazji Dnia Kobiet.
Będąc kobietą, mam głębokie przekonanie, że kobiety cenią wyżej współpracę niż konkurowanie, wolą zabawę niż krytyczne ocenianie. I tak będzie na tej imprezie.
Przygotowaliśmy jednak coś specjalnie dla piratek off-roadowych. Będzie kilka dodatkowych konkurencji dla osób o silnych nerwach – ja chętnie popatrzę i zrobię zdjęcia. 🙂 – zdradza Beata z off-fear.pl

Plan to trasa turystyczna, ale będą też konkurencje i zabawy terenowe czy zadania, w których pilot będzie musiał się nieźle wykazać. Co jednak najważniejsze, wszystko to bez ciśnienia i przede wszystkim na wesoło.

Będzie zdobywanie punktów oraz możliwość wygrania wyjątkowych nagród. W ramach imprezy także ciepły posiłek w ciągu dnia oraz integracyjne ognisko na zakończenie.
Za kierownicą auta może siedzieć tylko kobieta, płeć pilotów i osób towarzyszących dowolna.
Na imprezie, nie ma czasówek. Próby i zabawy mają charakter techniczny. Osoby, które jeżdżą będą miały okazję się wykazać umiejętnościami, a tym, które będą pierwszy raz za kierownicą, gwarantujemy, że wiele się nauczą.
  
Nie masz auta, a chciałabyś wziąć udział w imprezie ? Mamy auta z instruktorami do wypożyczenia. Masz auto ale nie czujesz się jeszcze pewnie – możemy Ci też wynająć instruktorkę.
Ceny i warunki ustalamy indywidualne, skontaktuj się z nami. – dodaje Beata
Komplet informacji o imprezie znaleźć można na off-fear.pl

Nasz Patronat

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress