Select Page

FlashMob 4×4 – zupełnie nowa impreza off-road

FlashMob 4×4 – zupełnie nowa impreza off-road

Głównym celem pomysłu Organiztorów, jest integracja środowiska Off-road oraz dobra zabawa, dlatego też postanowili połączyć turystykę 4×4 z elementami rywalizacji grupowej. Formuła zabawy jest przemyślana w taki sposób, aby uczestnicy FlashMob-u samodzielnie nawigowali do celu na podstawie udostępnionych materiałów nawigacyjnych i rozwiązywali zadania przygotowane przez Organizatorów.

„Gwarantujemy super zabawę dla całych rodzin. W dniu i miejscu spotkania połączymy uczestników w grupy pięcio-samochodowe (według kolejności zgłoszeń), które będą wspólnie rywalizować z innymi drużynami. Zadaniem drużyn, będzie dotarcie ze startu (w Zbyszkowie k. Góry Kalwarii) do mety oddalonej o około 200 km od Warszawy w limicie czasu 8h. Miejsce mety podamy w późniejszym terminie. Osoby zainteresowane mogą skorzystać z noclegu pod namiotem z piątku na sobotę na terenie startu do imprezy w Zbyszkowie k. Góry Kalwarii.

Zasady:
W dniu i miejscu spotkania połączymy uczestników w grupy pięcio-samochodowe (według kolejności zgłoszeń), które będą wspólnie rywalizować z innymi drużynami. Zadaniem drużyn, będzie dotarcie ze startu w Zbyszkowie do mety oddalonej o około 200 km od Warszawy w limicie czasu 8h. Miejsce mety podamy w późniejszym terminie. Zawodnicy muszą pokonać trasę jak najkrótszą drogą, która będzie rejestrowana przez urządzenia GPS. Dodatkowym elementem będzie konieczność zaliczenia punktów kontrolnych, w których zostaną przygotowane zadania specjalne – będą to zadania związane z danym miejscem, gry/zabawy, lub zagadki logiczne. Dopiero poprawne zaliczenie zadania z punktu kontrolnego wskaże kolejny punkt kontrolny i umożliwi kontynuację jazdy.

Zadania dla uczestników, które będą oceniane i punktowane:
– pokonanie trasy jak najkrótszą drogą, rejestrowaną przez urządzenia
– zaliczenie wszystkich punktów kontrolnych na trasie
– pokonanie trasy w limicie czasu – 8h
– wykonanie przygotowanych zadań (na czas lub na zaliczenie)
– pokonanie trasy zgodnie z przepisami polskiego prawa

Meta imprezy, będzie zlokalizowana w miejscu, z możliwością noclegu pod namiotem lub skorzystania z okolicznych pensjonatów i agroturystyk – szczegóły miejsca lokalizacji mety podamy w terminie późniejszym. W sobotni wieczór na terenie bazy/mety, zorganizujemy biesiadę z udziałem uczestników i zabawę do samego rana :-), a dla dzieci przygotowaliśmy atrakcje dodatkowe. W niedzielny poranek, o godz. 10:00 ogłoszenie wyników i rozdanie nagród, a następnie przejazd kolumną na rynek miejski.

W związku z taką formułą zabawy oraz definicją FlashMobu, nie prowadzimy ŻADNYCH zgłoszeń oraz NIE POBIERAMY wpisowego. Zgłosić będzie się można jedynie w dniu imprezy w godzinach 8:00-9:00 na terenie startu w Zbyszkowie k. Góry Kalwarii. W punktach kontrolnych, zadania będą dostępne po zeskanowaniu kodów QR, w związku z czym prosimy o posiadanie ze sobą smartfonów/tabletów/telefonów z możliwością skanowania kodów QR.”

Tyle wstępnego info od Organizatorów, więcej znaleźć można na www.flashmob4x4.pl

10364125_635133816568623_4194368135365412875_n

Nasz Patronat

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress