Select Page

Advertisement

GEPA Logistics Super Rally Snow – śnieżny początek sezonu 2017

GEPA Logistics Super Rally Snow – śnieżny początek sezonu 2017

Przed nami kolejny sezon zmagań sportowych w ramach Super Rally, który rozpoczniemy w niezwykle gościnnym Bukownie. Tym razem zobaczymy rywalizację w innej scenerii  – piachu przykrytego białym puchem, gdzie „piaski pustyni” przeobrażą się w „syberyjskie zimowe bezdroża”. Zapraszamy wszystkich kierowców, chcących sprawdzić swoje umiejętności w warunkach zimowych na śnieżne odcinki testowe.

Zimowa edycja Super Rally odbędzie się w dniach 13-15 stycznia 2017 na terenie gminy Bukowno pod honorowym patronatem Burmistrza Mirosława Gajdziszewskiego.
Przygotowano dwa odcinki testowe zlokalizowane kilkaset metrów od bazy, tak by w ten zimowy weekend zminimalizować dojazdy do startu do odcinków. Pierwszy zawodnik przejedzie pod bramą startową GEPA Logistics Super Rally o godzinie 10:00 (zarówno w sobotę, jak i w niedzielę) przy OSP KSRG Stare Bukowno przy ul. Wodącej 2 w Bukownie, które jednocześnie stanowi bazę rajdu. Na odcinkach zobaczymy rywalizację wśród kierowców motocykli, quad’ów 2×4 i 4×4, SSV’ów, samochodów i ciężarówek. W bazie u Strażaków, które stanowi centrum dowodzenia, serwowane będą gorące posiłki. Atmosfera, już zwyczajowo, mimo zimowej pory będzie gorąca, bo tam, gdzie spotykają sie fani cross-country, każdy, nawet startujący po raz pierwszy w Super Rally będzie gorąco powitany. Również w sobotę, około godziny 17:00, organizatorzy przewidzieli spotkanie z zawodnikami, na którym omawiane będą newralgiczne punkty regulaminu na sezon 2017. A potem zamienimy konie mechaniczne na sanki i dołączymy do kuligu – tak więc szykuje się wspaniała zabawa. Tradycyjnie, rozdanie nagród i uhonorowanie zwycięzców nastąpi w niedzielę o godzinie 15:00.

Dodatkowo, mroźnego dreszczyku emocji doda rywalizacja w markowym pucharze Can-Am dla zawodników rywalizujących quad’ami czy pojazdami SSV z logiem kanadyjskiej marki. Dla uczestników tej rywalizacji, importer marki Can-Am – firma Taurus Sea Power, przygotowała cenne nagrody.

Organizatorzy dla zwycięzców GEPA Logistics Super Rally Snow zapowiedzieli dużo fantastycznych nagród, m.in. voucher na komplet opon terenowych, designerskie fotele, akcesoria off-roadowe, odzież sportową, kaski, gogle, pufy, kryształy, kosmetyki samochodowe, a także karnety na stok narciarski Kotelnica Białczańska.

Zapraszamy do kibicowania oraz wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pt. „Zostań gwiazdą fotografii” na najlepszą fotografię z rajdu – szczegóły na plakacie. A tych, którzy chcieliby spróbować swych sił za kierownicą pojazdów SSV Can-Am Maverick, również zachęcamy do odwiedzenia bazy rajdu i zapisania się na jazdę testową tymi futurystycznymi pojazdami.

Rejestracjahttp://www.super-rally.eu/users/register/
Data i miejsce imprezy: 13-15 styczeń 2017 – Bukowno, pow. olkuski, woj. małopolskie

Baza rajdu: OSP KSRG Stare Bukowno, ul. Wodąca 2, 32-332 Bukowno


Podziękowania dla Sponsorów i Partnerów imprezy: GEPA Logistics, Urząd Miejski w Bukownie, TAG Heuer, Taurus Sea Power, Can Am, Mudmaster.pl, iXXL Studio Reklamy Kielce, iDrukarnia.pl, Quersus, oponyquad.pl, MAXXIS, eopony4x4.pl, NTT System, Manta, Inflandia, Tubes International, Hotel Bania**** – Thermal & Ski, Terma Bania, Kotelnica Białczańska, Kager, Huta Szkła Zawiercie, Telecare S.A., KNF Team, Czapki Kegel-Błażusiak, MoneyWell Investment, MercedesAutoCentrum.pl, OSP KSRG Stare Bukowno, Kompleks „Angela” w Olkuszu.

Szczegółowe informacje na stronie organizatora: www.super-rally.eu i na facebook’u: www.facebook.com/super.rally4x4

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress