Select Page

Hunter Offroad Cup 2015

Hunter Offroad Cup 2015

W imieniu ekipy Mazury4x4, zapraszamy na V edycję Zmagań Terenowych „Hunter Offroad Cup” 2015. Hunter Offroad Cup to jednodniowa impreza o charakterze turystyczno-przeprawowym z podziałem na klasy:

– extreme elektryk, auta z dowolnymi modyfikacjami (bez wyciągarek mechanicznych i hydraulicznych)

– wyczyn: auta z dowolnymi modyfikacjami bez wyciągarek (dopuszczalne wyciągarki ręczne)

– przygoda: auta seryjne i SUV.

Dla załóg z klas extremalnej i wyczynu przygotowaliśmy 10 odcinków specjalnych i ponad 120 pieczątek, natomiast załogi z klasy przygoda wyjadą na 100 km trasę turystyczną. Dla nich klasy przygotowaliśmy fotopunkty, zadania a pieczątki z OS zbierane będą z tzw „buta”.

Punktem startowym jest parking przy stacji paliw MOYA w Czerwonym Dworze k/Węgorzewa. Biuro otwieramy o godzinie 8:00, planowany start pierwszych załóg godzina 9:15.

Koszt udziału 2 osobowej załogi –  150 zł płatne do 21 czerwca 2015 r. na konto podane na stronie mazury4x4.pl lub 200 zł płatne w dniu imprezy.

Każda dodatkowa osoba w aucie – 10 zł. Zgłoszenia i zapisy przyjmowane są przez formularz na stronie: www.mazury4x4.pl/formularz-zapisu

W ramach wpisowego zapewniamy przygotowanie trasy, roadbooki, dyplomy pamiątkowe dla każdej załogi, puchary dla zwycięzców oraz gorący posiłek na zakończenie imprezy.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych.

Więcej informacji na www.mazury4x4.pl

Miło nam poinformować że Turystyka4x4.pl objęła Patronatem Medialnym tą wyjątkową imprezę. Relacja ze zmagań pojawi się na naszej stronie.

Nasz Patronat

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress