Select Page

Advertisement

I runda Kager Terenowiec Super Rally

I runda Kager Terenowiec Super Rally

Wójt Gminy Morawica oraz zespół SUPER RALLY – BERNAT SPORT zapraszają na I rundę KAGER TERENOWIEC SUPER RALLY, która odbędzie się w dniach 27-29 marca 2015 w Morawicy koło Kielc.

Po miesięcznej przerwie spotykamy się na I rundzie w Morawicy (woj. świętokrzyskie). Motocykle, quady 2×4 oraz 4×4, UTV, samochody terenowe i ciężarowe będą  rywalizować ze  sobą  na szybkich, piaszczysto-szutrowo-żwirowych odcinkach – typowych trasach cross country. Organizatorzy przewidzieli cztery sekcje w sobotę i dwie w niedzielę. Każda sekcja po dwa odcinki, w sumie ok. 100 km.

Oprócz rywalizacji o zwycięstwo i atrakcyjne nagrody w pierwszej rundzie, zawodnicy powalczą również o miejsce w klasyfikacji generalnej KAGER TERENOWIEC SUPER RALLY 2015. Jak to bywa w cross country, na dobry wynik składa się wiele czynników i mała pomyłka może kosztować cenne sekundy, tak więc zawodnicy starannie przygotowują swoje maszyny do startu.

Ogromne podziękowania należą się Sponsorom / Partnerom imprezy: Kager, 4×4 Terenowiec, TAG Heuer, Manta, iXXL, Petronas, Ziaja Yego, Inflandia, Tubes International, Hotel Bania ? Thermal&Ski, oponyquad, KH-Kipper, Kabanos, Karguii, eopony4x4.pl, Centrum Znakowania Zan, Gospoda „Echa Leśne”, Chochołowskie Zacisze, Motoproject.

Harmonogram imprezy:

Piątek: 27.03.2015
15.00 – 21.00 – rejestracja zawodników i badanie kontrolne pojazdów
19.00 – objazd trasy przez zgłoszone załogi

Sobota: 28.03.2015
7:00 – 8:00 godziny otwarcia biura rajdu
8.30 – odprawa zawodników
9:00 – START pierwszej załogi z bazy rajdu
18.00 – zakończenie pierwszego dnia
19:00 – szkolenie z przepisów Rajdów Terenowych przeprowadzone przez aktualnego Mistrza Europy w Quadach – Arkadiusza Bernata

Niedziela: 29.03.2015
9.30 – START pierwszej załogi z bazy rajdu
15.00 – ogłoszenie wyników, wręczenie pucharów i uroczyste zakończenie

Biuro i Baza rajdu – Urząd Gminy w Morawicy, ul. Spacerowa 7 (woj. świętokrzyskie)
Odcinki specjalne na terenie gminy Morawica

Zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego: www.super-rally.eu/formularzrajdy.html
Szczegóły na naszej stronie: www.super-rally.eu i facebook’u: www.facebook.com/super.rally4x4

Serdecznie zapraszamy,
Zespół SUPER RALLY – BERNAT SPORT

Cykl Super Rally okazał się sukcesem organizacyjnym 2014 roku. Nowy projekt dynamicznie rozwinął skrzydła stale zwiększając liczbę uczestników. Mocno zaznaczył swą obecność w mediach i wszystko wskazuje na to, że na stałe wszedł do kalendarza imprez. W minionym sezonie zdecydowana większość zawodników rywalizowała w pełnym cyklu składającym się z czterech rund. Na każdej z nich przybywało kierowców, także takich, którzy po raz pierwszy stanęli do rywalizacji. Wielu amatorów cross country znalazło tu swoje miejsce, by doskonalić umiejętności, weryfikować je w walce z doświadczonymi zawodnikami i testować budowany sprzęt.

sr

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress