Select Page

Advertisement

Info

Turystyka4x4.pl – pierwszy niekomercyjny portal 4×4 o turystyce aktywnej off-road i SUV.

Turystyka4x4.pl to miejsce gdzie dowiesz się o planowanych imprezach turystycznych i wyprawowych – zarówno tych komercyjnych jak i prywatnych.

To tutaj, przeczytasz gdzie najlepiej pojechać autem 4×4 lub SUV by pojeździć na rowerze z dala od zgiełku i dużego ruchu drogowego czy popływać kajakiem w pięknych okolicznościach przyrody.

Mając ogromy szacunek do osiągnięć wielkich podróżników, w Turystyka4x4.pl poczytać możecie przede wszystkim o bliskich destynacjach, dostępnych czasowo i finansowo dla przeciętnego użytkownika pojazdu 4×4.

Naszą misją, jest również promocja postępowania zgodnie z zasadami Treadlightly. My wiemy, że warto postępować tak, aby nasz pobyt w terenie nie był ostatnim na tym obszarze. Wiemy że warto poznać i stosować zasady odpowiedzialnego podróżowania w terenie bo dzięki temu możemy pomóc chronić środowisko i zachować dostęp do terenów państwowych i prywatnych dla siebie i dla innych.

Turystyka4x4.pl to także miejsce promocji własnych turystycznych dokonań, działalności związanej z turystyką off-road oraz katalog usług i kierunków turystyki off-road i SUV.

Sami od lat związani jesteśmy z outdoorem i off-roadem chcemy pokazać podróżującym autami terenowymi i SUV, jak wiele pięknych miejsc dostępnych jest w zasięgu nie tyle ręki a może jednego pełnego zbiornika paliwa. Wiedza zdobyta przez lata korzystania z auta terenowego, uczestnictwa i organizowania imprez off-roadowych i podróżowania po najdalszych krańcach świata pozwala nam pomóc w doborze odpowiedniej dla Was imprezy, firmy przygotowującej pojazdy do jazdy poza asfaltem jak i odpowiedniego sprzętu turystycznego i off-roadowego.

Zachęcamy Was do korzystania z naszej strony a także współpracy czy publikowania swoich dokonań w pierwszym niekomercyjnym portalu o turystyce aktywnej, off-road i SUV.

 

 

Polityka prywatności – tutaj.

Zasady portalu :
1. Umożliwiamy Wam publikację nadesłanych prac i dokumentów.
2. Publikacja jest bezpłatna.
3. Za publikację pracy nie przysługują autorowi świadczenie pieniężne.
4. Za treści publikowane w portalu odpowiedzialność ponosi Autor tych treści.
5. Na stronach portalu publikowane są dokumenty (artykuły, opisy, zaproszenia, galerie zdjęć oraz inne opracowania) nadesłane przez ich autorów. Materiały te należy przesyłać pocztą elektroniczną do na adres redakcja@turystyka4x4.pl , w formie załącznika. Autor zobowiązany jest do podania w wiadomości e-mail swoich danych: imię, nazwisko i jeśli dotyczy – nazwę instytucji/firmy, którą reprezentuje. Przesłane materiały są poddawane korekcie redakcyjnej i merytorycznej. W wiadomości e-mail autor zobowiązany jest umieścić dopisek: „Wyrażam zgodę na publikację …(tytuł)… na stronie Turystyka4x4.pl”.
6. Redakcja zastrzega sobie prawo dokonywania skrótów, korekty, edycji nadesłanych materiałów oraz do niepublikowania lub usunięcia opublikowanego materiału bez podania przyczyny.
7. Administracja zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w regulaminie w dowolnym momencie.
8. Kwestie nie uregulowane niniejszym regulaminem nie podlegają dowolnej interpretacji i będą rozpatrywane indywidualnie przez administrację strony.

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress