Select Page

Lady in Red 5 – to był wyjątkowy rajd – FOTO

Lady in Red 5 – to był wyjątkowy rajd – FOTO

Za nami kolejna wspaniała przygoda offroad’owa . Piąta edycja Lady in Red zapisała nową kartę historii, gdzie zwycięstwo nie jest aż tak istotne bo liczy się dobra zabawa, pomoc i współpraca załóg. Jako organizatorzy jesteśmy dumni, że nasz rajd z każdym rokiem zjednuje coraz więcej przyjaciół i wpisuje się w kalendarz imprez motoryzacyjnych. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za fantastyczną atmosferę, to Wy pokazaliście jak można połączyć rywalizację z świetną zabawą.

Szczególne słowa podziękowania kierujemy do wszystkich startujących pań. W tym roku naszą miss została Ewa Pikosz startowała w klasie Cross Country Moto licencja. A za najlepsze przebranie nagrodziliśmy Mateusza Motykę (obserwowaliśmy jego od pierwszej edycji, zawsze miał profesjonalny makijaż i fajne ciuszki ).

Szczególne podziękowania kierujemy do tych, którzy nam bezinteresownie pomagali, a w szczególności: Sędziom czasowym, sędziom trasowym, obsłudze biura rajdu , obsłudze BT, obsłudze PM, zabezpieczeniu logistycznemu, to dzięki wam impreza Lady in Red 5 przebiegła sprawnie i zakończyła się sukcesem. Słowa wdzięczności kierujemy w stronę naszych wspaniałych sponsorów, na których zawsze możemy liczyć. To dzięki ich wsparciu i pomocy mogliśmy zapewnić wspaniałą oprawę imprezy oraz nagrodzić wyróżniających się zawodników.

Dziękujemy i do zobaczenie na następnej imprezie RedRally.

Wyniki – http://redrally.pl/ladyinred5/

Tekst: RedRally
Foto: Travart
Dostarczone przez RedRally.pl

Nasz Patronat

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress