Select Page

Advertisement

Land Rover Heritage: na ratunek klasykom

Land Rover Heritage: na ratunek klasykom

Podczas targów Techno Classica Show w Essen w Niemczech, firma Land Rover oficjalnie zaprezentuje swój nowy oddział Heritage.

Oddział Land Rover Heritage będzie oferował klientom oryginalne części zamienne do wielu modeli, które nie są już produkowane od ponad dziesięciu lat. Firma poinformowała również, iż przez kolejne piętnaście lat zamierza produkować podzespoły do kultowego Defendera, po czym zadanie to przejmie oddział Land Rover Heritage Parts.

Ponadto, firma zaprasza wszystkich entuzjastów marki do wzięcia udziału w Land Rover Heritage Drives. Latem tego roku uczestnicy nowego programu będą mogli odbyć jazdy różnymi klasycznymi modelami Land Rovera na terenie specjalnego ośrodka testowego zlokalizowanego w hrabstwie Warwickshire.

– Z przyjemnością otwieramy oddział Land Rover Heritage, który doskonale uzupełni działającą już filię Jaguar Heritage,- powiedział John Edwards, dyrektor zarządzający JLR Special Operations. – Szacuje się, że 70 procent wszystkich modeli Land Rovera wyprodukowanych od 1948 roku wciąż znajduje się w eksploatacji, więc nasz nowy oddział pomoże spełnić oczekiwania szerokiego grona właścicieli tych aut.

Źródło: Land Rover, informacja Mototarget.pl

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress