Select Page

Na cztery łapy – jesień w Rumunii

Na cztery łapy – jesień w Rumunii

Jesienią budzi się do życia najpiękniejsza odsłona rumuńskiego Maramureszu; złote połoniny, spalone słońcem łąki, pierwsze jesienne mgły, wielokolorowe lasy, dziko biegające po połoninach konie. Właśnie takie krajobrazy będą towarzyszyć nam podczas drugiej edycji wyprawy Rumunia – „Na Cztery Łapy”. Tego kraju nie trzeba nikomu przedstawiać, bo od kilku lat Rumunia jest niekwestionowaną królową off-roadu.

Odwiedzimy kultowe miejsca takie jak Kolorowy Cmentarz w Sapancie czy Wodospad Cailor, ale zobaczymy również takie punkty na mapie jak opuszczona monumentalna kopalnia rudy żelaza, klasztor Barsana, bajkowy kościółek na przełęczy Prislop czy polodowcowe jezioro w sercu Gór Rodniańskich.

Trasa wyprawy „Na Cztery Łapy” to atrakcyjne drogi leśne, szlaki przez połoniny, gruntowe trasy i zrywkowe – wszystkie dobrane tak, aby połączyć atrakcje płynące z bajecznych widoków z zabawą w terenie. Trasy są bardzo różnorodne i nie ma mowy o nudzie na wyjeździe! Wyjazd o profilu biwakowo-hotelowym, przy czym głównym wyznacznikiem przy wyborze noclegów będzie pogoda. Październik na Rumunii należy do miesięcy słonecznych i ciepłych, jest to bardzo dobry okres na biwakowanie, ale z uwagi na komfort uczestników – co najmniej dwa noclegi spędzimy w lokalnych pensjonatach.

Komplet informacji tu: http://bezgranic4x4.pl/wyprawy-4×4/na-cztery-lapy/

banerrumunia

Nasz Patronat

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress