Select Page

Advertisement

Lato w Towarzyskiej Lidze Terenowej

Lato w Towarzyskiej Lidze Terenowej

Przed nami trzy imprezy letnie TLT 2015. Zaczynamy już 20 czerwca od czwartej edycji Squszewskich Komarków. W tym sezonie przygotowaliśmy dwie premierowe próby, które na pewno dodadzą kolorytu na znanej i lubianej trasie. Pierwsza z nich wiedzie przez dziewicze krajobrazy okolic Bugu i liczy prawie 1,5 km, druga zaś to zagubione torfowisko i jeziorko nieopodal  Lubiela. Dodatkowo wytyczyliśmy prawie 200m trawers dla klasy ekstremalnej i mnóstwo nowych piaskowych terenów dla klasy Turystycznej i Przygodowej. Na trasie znajdziecie również zupełnie premierowo poprowadzone wysypisko oraz ciekawe i niebagatelne triale. Baza jak zwykle w gościnnym zajeździe Bias w Pruszkowie a współpracujemy tradycyjnie z wyszkowskim klubem 4×4 Topielec. Zapraszamy tylko 40 załóg !

Szczegóły na : http://adrenalinka.pl/rzrz-mazowsze/informacje

11 lipca zapraszamy natomiast na drugą rundę szybkościowego H2x2 do Kałęczyna k/ Makowa Mazowieckiego. Ta przełożona z maja impreza ma charakter wyścigu po 3 km pętli z podziałem na klasy Ekstremalną oraz Turystyczną i Przygodową. Stara żwirownia w Kałęczynie oferuje liczne zjazdy i podjazdy a także trawers, na których nie obędzie się bez użycia wyciągarki. Zapraszamy maksymalnie 30 załóg i prosimy o wcześniejsze zapisy bowiem logistyka w organizacji tego typu imprezy wymaga wiedzy o ilości startujących załóg.

1 sierpnia proponujemy rozegranie kolejnej rundy szybkościowego H2x2. Tym razem zapraszamy Was do Białej Podlaskiej, gdzie przy współpracy z firmą Dzida 4×4 przygotujemy dla załóg bardzo wymagającą pętlę o długości prawie 4 km. Znajdziecie na niej mnóstwo podjazdów, zjazdów, trochę błota oraz sekcje szutrową i leśną. Teren jest w 100% legalny, baza noclegowa i gastronomiczna wspaniała a organizacyjnie jak zwykle damy radę. Tu również prosimy o wcześniejszą deklarację chęci przybycia i startu w zawodach.

Informacje na: http://adrenalinka.pl/tlt-h2x2/baza-i-harmonogram

Do zobaczenia na letnich terenowych rajdach w miłej i koleżeńskiej atmosferze.

Marcin Francuz

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress