Select Page

Advertisement

Magiczne Eksperymenty

Magiczne Eksperymenty

MAGICZNE EKSPERYMENTY

Dzień Dziecka, to z reguły dzień, w którym kupujemy dzieciakom prezenty. Mniejsze lub większe. I na tym koniec, święto „odhaczone”. Ale można też inaczej. Jeśli tylko posiadacie własne auto z napędem 4×4.

MagiczneEksperymentyMożecie ten dzień spędzić, cały, razem ze swoimi dziećmi i z nami. Zjemy wspólnie śniadanie a potem ruszymy, na kilka godzin, w piękną i klimatyczną podróż po mazowieckich drogach i bezdrożach. Nie będzie to monotonna podróż. Oprócz podziwiania pięknych widoków trzeba będzie zespołowo ruszyć głową i wykazać się niezłą spostrzegawczością.

Będą po drodze fotozagadki, trzeba będzie wysiąść z auta i wykonać wspólnie, całą rodziną, zespołowe zadania. A kiedy już dotrzemy do końca trasy, czekać na nas będzie niesamowity pokaz nowych naukowych eksperymentów. Ba nie tylko pokaz, bo dzieciaki będą same brały w nich udział i przekonają się, że prawdziwa magia kryje się w nauce i jej zasobach. Oczywiście całą imprezę zakończymy ogniskiem z kiełbaskami, napojami i innymi dodatkami. Wszystkie dzieci otrzymają upominki a najlepsze zespoły nagrody. Zapraszamy Małych i Dużych na dzień z wspaniałą przygodą i nauką!

Wszystkie informacje znajdziecie tutaj: http://polskiebezdroza.pl/magiczne-eksperymenty.html

Turystyka4x4.pl sprawuje Patronat Medialny nad imprezami organizowanymi przez Polskie Bezdroża.

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress