Select Page

Mazovia Off Road Family Adventure już 1 czerwca

Mazovia Off Road Family Adventure już 1 czerwca

1 czerwca 2013 r. odbędzie się Mazovia Off Road Family Adventure organizowany przez LandWorld Team, Bez Asfaltu i Mador 4×4. Amatorzy rajdów terenowych rywalizować będą na trasie Modlin – okolice Nowego Dworu Mazowieckiego – Łomianki. Impreza ma charakter rekreacyjny i kierowana jest do wszystkich posiadaczy samochodów terenowych, entuzjastów sportów motorowych i tych, którzy dopiero chcą zacząć swoją przygodę z off road.

Mazovia Adventure organizowany jest w ramach lokalnych pikników z okazji Dnia Dziecka. Załogi wystartują z o godz. 9:00 z Nowego Dworu Mazowieckiego. Na trasie zaplanowano dwa odcinki specjalne oraz dwa przejazdy turystyczne samochodami terenowymi typu off road.

Finał całej imprezy odbędzie się w Łomiankach. Zarówno dla uczestników, kibiców jak i wszystkich zgromadzonych na pikniku rodzinnym z okazji Dnia Dziecka w Łomiankach, przygotowano wiele atrakcji. Od 15.30 zaplanowano przyjazd samochodów na metę w Łomiankach, przy Integracyjnym Centrum Dydaktyczno-Sportowym. Samochody zostaną ustawione tak, żeby zapewnić zainteresowanym maksymalny dostęp do pojazdów. Uczestnicy przygotowali również gry i zabawy dla najmłodszych i ich rodzin związane ze sportami motorowymi i nie tylko.

dziendziecka

– Organizując  imprezę off road’ową w Dniu Dziecka chcemy pokazać, że off road może być okazją
do świetnej zabawy dla całej rodziny. Chcemy też w ten sposób zmienić sposób postrzegania tego sportu i uświadomić wszystkim, że Off Road to nie tylko ciężkie rajdy wymagające siły i sprawności, ale również pięknie krajobrazowe wycieczki z elementami przeprawowymi. Dzięki odpowiednio przygotowanemu samochodowi 4×4, jest to doskonały sposób na alternatywne poznawania świata –
tłumaczy z entuzjazmem Witold Roszczynko, pomysłodawca Mazovia Off Road Family Adventure, członek LandWorld Team.

– Landworld Team przygotował imprezę, która ma pokazać, że off road to dobra zabawa
i  jednocześnie wypromować wyprawy po bezdrożach. Impreza będzie realizowana co roku na trasach w pobliżu Warszawy. Chcemy również, wspólnie z władzami samorządowymi, pokazać ludzi Mazowsza i ich pasję
– mówi Tomasz Szostek, z komitetu organizacyjnego.

Patronat nad imprezą objęli Burmistrz Miasta Nowy Dwór Mazowiecki i Burmistrz Miasta Łomianki, a także Starosta Powiatu Warszawskiego Zachodniego.

Miło nam poinformować że Mazovia Off Road Family Adventure, odbędzie się pod Patronatem Medialnym Turystyka4x4.pl – będziemy na bieżąco informować Was o nowościach napływających z biura rajdu a potem o jego przebiegu.

Strona internetowa www.landworld.pl

Zapisy dla uczestników www.landworld.pl/rejestracja

Oficjalny profil na portalu Facebook www.facebook.com/Mazovia-Off-Road-Family-Adventure

Nasz Patronat

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress