Select Page

Advertisement

Nowości Mitsubishi na Geneva Motor Show 2016

Nowości Mitsubishi na Geneva Motor Show 2016

Po niezwykle intensywnym roku 2015, który przyniósł między innymi premierę dwóch kluczowych modeli (piąta generacja L200 oraz nowy Outlander w wersji na rok 2016) oraz powrót Mistubishi do sportów motorowych (udział Outlandera PHEV w Baja Portalegre 500), w 2016 roku Mitsubishi Motors Corporation (MMC) nadal planuje wiele uwagi poświęcać swojej współczesnej oraz przyszłej ofercie pojazdów klasy SUV.

Dzięki temu na stoisku firmy podczas 86. Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Genewie (www.salon-auto.ch) będzie można zobaczyć:

– model eX-Concept: koncepcyjny samochód, po raz pierwszy zaprezentowany na tokijskim salonie w 2015 roku. eX-Concept zdradza kierunek rozwoju kompaktowych SUV-ów Mitsubishi, które mają się wyróżniać dynamicznym nadwoziem „shooting brake”, nową generacją niezwykle wydajnych, elektrycznych układów napędowych oraz 400-kilometrowym zasięgiem, który będzie pozwalał na komfortowe użytkowanie auta w życiu codziennym.

– specjalne wersje modeli L200 i ASX: stworzone z myślą o miejskich wyzwaniach, oparte odpowiednio na nowym L200 oraz ASX w wersji na rok 2017, stanowią połączenie typowych zalet SUV-a Mitsubishi z przepiękną koncepcją stylistyczną nadwozia, gdzie unikatowy, jasnoszary lakier zestawiono z jasnopomarańczowymi elementami dekoracyjnymi i czarnymi obręczami kół ze stopu metali lekkich.

– model ASX w wersji na rok 2017: po listopadowym debiucie w Los Angeles, odświeżony ASX pojawi się w Europie jako kolejny model opracowany zgodnie z wytycznymi nowej stylistyki ?Dynamic Shield? (na zdjęciu model w wersji na rynek USA).

Ponadto w 2016 roku podczas salonu w Genewie przewidziano również:

– rozpoczęcie europejskich uroczystości związanych z obchodami półwiecza elektrycznych technologii napędowych Mitsubishi (pierwsze prace rozwojowo-badawcze zainicjowano w 1966 roku),

– debiut rynkowy całkowicie odświeżonego modelu Space Star w wersji na rok 2016, zaledwie parę tygodni od jego europejskiej premiery podczas brukselskiego salonu (model dostępny zależnie od rynku zbytu).


Źródło: Mitsubishi, informacja Mototarget.pl

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress