Select Page

Advertisement

Pickupem na początek świata – nowa pozycja w bibliotece

Pickupem na początek świata – nowa pozycja w bibliotece

Ekipa „pickupem.pl” postanowiła podsumować swój największy dotychczasowy projekt wyprawowy – Poland-Mongolia Transsibierian Expedition.

A podsumowanie, to wydana właśnie książka – nie byle jaka, bo pełnowymiarowa w formacie A5, czyli 15x21x3cm pod tytułem „Pickupem na początek świata” (ISBN 978-83-943297-1-6), czyli résumé wyprawy do Mongolii podczas której Bartek z przyjaciółmi odwiedzili z prezentami polonijne dzieci w syberyjskim Ałtaju.

Zgodnie z zapowiedziami autorów – jest trochę o przebojach na granicy, jest też o wizycie na chińskim murze, wizycie nad grobem Lodowej Księżniczki w legendarnym, choć trudnym do odnalezienia Pazyryku i błądzeniu po pustyni Gobi. Znaleźć można tam też sporo zdjęć i własnoręcznych szkiców – to wszystko póki co w formacie ebook, ale dla tych co kupią wersję elektroniczną – również mega zniżka (patrz po kosztach) na wersję papierową.

W imieniu pickupem.pl zapraszamy do zakupu – zysk z w całości przekazany będzie na kolejną wyprawę – Challenge Armenia 2016, której Turystyka4x4.pl w wielką radością patronuje.

Zamówienia: http://www.pickupem.pl/sklep/

Cena wersji elektronicznej wraz z gadżetami, czyli zestawem dokumentacji fotograficznej (która nie ukaże się w całości ze względu na koszty w wersji papierowej) – 23zł

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress