Select Page

Advertisement

Przygotowanie do wyprawy – lodówka Engel

Przygotowanie do wyprawy – lodówka Engel

Zbliża się nieuchronnie okres urlopowy, warsztaty off-road’owe pracują na najwyższych obrotach by jak najlepiej przygotować nasze terenówki do wakacyjnych wypraw.

Przygotowanie samochodu do wyprawy jest elementem bardzo ważnym, ale warto w przedurlopowym amoku pamiętać także o wyposażeniu, które będzie niezbędne przy wyjazdach, nie tylko w tropiki.

Jednym z tych ważnych przedmiotów jest niewątpliwie samochodowa lodówka, co ważne w naszym hobby, odporna na ciężkie warunki, w których eksploatujemy nasze czterokołowe sprzęty a więc i ich wyposażenie,

Na rynku pojawiło się własnie kompendium wiedzy na temat samochodowych lodówek – strona dystrybutora lodówek Engel – www.lodowkiengel.pl

text_img_31Przenośne lodówki Engel mają bardzo wysoką renomę w Australii dzięki swej niezawodności, wytrzymałej konstrukcji, świetnej wydajności i długiej żywotności.

Wielu ludzi opowiadało historie o kolizjach, wywróceniach samochodów, lodówkach spadających z ciężarówek, które mimo tego wciąż działają. Tysiące nawet wyprodukowanych jeszcze w latach sześćdziesiątych lodówek wciąż działają i utrzymują jedzenie i napoje zimne lub zamrożone w drodze przez Australię.

Przenośne lodówki stały się znane dzięki serii otwieranych od góry, choć Engel posiada również serię lodówek wolnostojących świetnych dla kamperów, przyczep campingowych, łodzi, busów i aut terenowych. Lodówki otwierane klasycznie również są zasilane silnikami z fabryki Sawafuji, tymi samymi, które są sercem wszystkich przenośnych lodówek.

Sercem każdej z lodówek, jest produkowany przez Sawafuji Electric Co. Ltd silnik, który przeszedł niedawno znaczące modyfikacje, polegające na poprawie wydajności, niezawodności i zmniejszeniu poboru prądu. Silnik został stworzony do pracy w trudnych warunkach, nawet podczas ciągłych wstrząsów, na pochyłościach rzędu 30 stopni.

Najnowszy model, obsługujący 3 źródła zasilania nazwany serią „F” posiada możliwość zasilania napięciami stałymi 12 i 24 volt oraz 240 voltowym przemiennym (lodówka posiada automatyczny przełącznik zasilania z prądu stałego na przemienny). Dzięki temu możemy zasilać naszą lodówkę nawet z panelu słonecznego.

Różnorodność modeli pozwala na dobór odpowiedniego do wymaga sprzętu. Lodówki mają różne pojemności, wykonane ze stali lub tworzywa, pozwalają na pracę w różnych pozycjach i co najważniejsze nie szkodzą im wstrząsy czy skrajne temperatury.

Po więcej informacji o lodówkach Engel zapraszamy na www.lodowkiengel.pl

źródło: www.lodowkiengel.pl

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress