Select Page

Advertisement

QX Sport Inspiration – nowy koncept Infiniti

QX Sport Inspiration – nowy koncept Infiniti

Infiniti QX Sport Inspiration jest przedsmakiem kolejnej generacji SUV-a segmentu premium marki Infiniti w klasie średniej. Jego przedpremierowy pokaz odbył się podczas Infiniti Design Night w należącym do Infiniti studiu projektowym w Pekinie.

QX Sport Inspiration wyróżnia się zwartymi liniami, muskularnymi nadkolami, długą maską i sylwetką przypominającą coupe. Miękko poprowadzone linie oraz najwyższa jakość wykończenia charakteryzują także przestronne wnętrze oraz kokpit wpasowany w typową dla marki architekturę, w której kierowca jest w centrum uwagi. Kabina, utrzymana w czarno-białej tonacji z akcentami w kolorze naturalnego brązu kaletniczego, dzięki starannie dobranym formom, fakturom i liniom znakomicie wpasowuje się w charakter auta.

Prototyp obiecuje wszechstronność i możliwości off-roadowe nie tylko dzięki imponującemu prześwitowi (23 cm), ale także dzięki dobrym własnościom jezdnym oraz komfortowi resorowania. Auto jest smukłe i zwarte, ma krótkie zwisy i długi rozstaw osi. Szerokość całkowita (bez lusterek) to 1900 mm, długość – 4600 mm, a wysokość karoserii – 1650 mm.

QX Sport Inspiration jest wspólnym dziełem globalnej sieci studiów stylistycznych.


Źródło: Infiniti, informacja Mototarget.pl

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress