Select Page

RAYO Expedition Support 2017

RAYO Expedition Support 2017

Komfortowe podróżowanie to świadomość niezawodności samochodu oraz zastosowanych w nim rozwiązań – jest to aspekt, który wart jest poświęcenia większej uwagi przed wyruszeniem w trasę.

Z takiej właśnie potrzeby narodził się pomysł na Rayo Expedition Support udział, w którym serdecznie polecamy. 

Kolejna już edycja przygotowana na nadchodzący sezon 2017 przez Rayo4x4 oferuje jeszcze więcej niż w latach ubiegłych.
Rozszerzona została znacznie baza renomowanych producentów części, akcesoriów wyprawowych off-roadowych oferowanych w ramach wsparcia w tej wyjątkowej ofercie.

Ciepłe przyjęcie poprzednich edycji utwierdziło ekipę Rayo4x4 w przekonaniu, iż to optymalne rozwiązanie służące miłośnikom podróży – zarówno tym na początku swojej drogi, jak i tym z wieloletnim doświadczeniem.

„RES” to nie tylko doskonałej jakości akcesoria do samochodów terenowych, to nie tylko doświadczony serwis służący fachową pomocą nawet w najtrudniejszych sytuacjach, ale to także wiedza, doświadczenie, którą trudno przecenić.

„Wychodzimy z założenia, że wsparcie to nie tylko oferowanie fantastycznych akcesoriów, ale także praktyczne rady i wskazówki z zakresu eksploatacji samochodu, techniki jazdy czy też samego planowania podróży. Kierujemy się zasadą, iż nasze doświadczenie może uchronić Cię od wielu przykrych niespodzianek na szlaku.”

Więcej o akcji na stronie http://rayo4x4.pl/res/

Nasz Patronat

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress