Select Page

Advertisement

Rayo Expedition Support czyli wsparcie dla podróżników

Rayo Expedition Support czyli wsparcie dla podróżników

Podróże Off-Road stają się coraz popularniejsze. Ludzie od lat pragnęli podróżować, zwiedzać najdalsze zakątki świata. Samochody wyprawowe umożliwiają nam poznanie najodleglejszych miejsc z innej perspektywy: poznanie wielu kultur, panujących obyczajów, zasmakowanie kuchni, podziwianie widoków. Pomoże nam w tym dobrze wyposażona terenówka, która podczas wypraw staje się naszym drugim domem. Musimy się w nim czuć komfortowo, nie może nam niczego zabraknąć, a przede wszystkim musimy być pewni, że nie zawiedzie nas w najtrudniejszej nawet sytuacji.

Grono podróżników i ludzi rządnych przygód stale rośnie dlatego RAYO Off Road Centrum wychodząc naprzeciw ich zapotrzebowaniu ogłasiło w zeszłym roku akcję Rayo Expedition Support oferując tym samym najwyższej jakości akcesoria wyprawowe znanych na całym świecie producentów.

Oto, czym jest akcje RES:
– Dołącz do akcji i otrzymaj 10% rabatu na akcesoria wyprawowe oraz 10% rabatu na usługi serwisowe,
– Wybierz akcesoria wyprawowe, powołaj się na akcję RES, a otrzymasz rabat na zakupy,
– Zamontuj akcesoria na swoim samochodzie, naklej dołączony do akcesoriów zestaw naklejek, promujące akcję RES,
– Prześlij do RAYO zdjęcia swojego auta z wypraw,
– Jeśli modyfikujesz samochód w RAYO otrzymasz dodatkowo 10% rabatu na usługę serwisową,
– Czerp przyjemność z podróżowania, korzystaj z zakupionych akcesoriów, bądź zadowolony ze swojego auta i promuj akcję RES wśród innych podróżników.

Akcja już od dwóch sezonów pozwala na ograniczenia kosztów wypraw przy jednoczesnym doposażeniu auta w akcesoria i części najwyższej jakości.

Więcej o akcji na http://rayo4x4.pl/RES/

RES_6771-1024x666

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress