Select Page

Advertisement

RMF 4RACING Team Mistrzem i Vice Mistrzem Polski w RMPST

RMF 4RACING Team Mistrzem i Vice Mistrzem Polski w RMPST

Mistrzostwo Polski w grupie OPEN RMPST i Vice Mistrzostwo Polski w klasyfikacji generalnej Teamów – takim bilansem zespół RMF 4RACING Team zakończył sezon rajdowy 2014.

Mistrzostwo Polski wyjeździł Team Małgorzata Kosińska (kierowca) i Andrzej Derengowski (pilot). Ekipa wzięła udział we wszystkich 5 rajdach cyklu RMPST, ukończyła natomiast 4, za każdym razem stając na podium. Gosia i Andrzej mogą pochwalić się niezagrożoną pozycją lidera, ponieważ wygrali w ogólnej klasyfikacji przewagą ponad 45 punktów.

Jak się czuje Gosia jako Mistrz Polski?
„Dalej to do mnie nie dociera szczerze mówiąc. To dla mnie naprawdę wielka sprawa i niesamowita radość. Przez ostatnie lata szlifowałam swoje umiejętności i cieszę się, że moje wysiłki zostały ukoronowane w ten sposób. Oczywiście nie zamierzam spocząć na laurach a wiem, że o to nie jest trudno, gdy osiąga się jakiś sukces. Mam natomiast świadomość tego, że wiele muszę się jeszcze nauczyć i sporo pracy przede mną by być jeszcze lepszą i jeszcze szybszą! Ten sezon na pewno był zdecydowanie inny niż poprzednie. Przede wszystkim dlatego, że udało mi się wziąć udział w całym cyklu Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych. Oprócz rajdu Master Race, podczas którego miałam mały incydent z samochodem cywilnym na dojazdówce, każdy inny udawało mi się ukończyć na podium, co jest dla mnie niesamowitą radością. Zdecydowanie ten sezon był dla mnie najlepszy, co zresztą widać po wynikach na koniec sezonu. Z Andrzejem Derengowskim wyjeździliśmy Mistrzostwo Polski w grupie OPEN.”

Teamowo zespół RMF 4RACING Team zdobył Vice Mistrzostwo. Na ten tytuł złożyły się punkty zbierane przez wszystkie 3 ekipy RMF 4RACING Team w składzie: Aleksander Szandrowski/Rafał Płuciennik, Małgorzata Kosińska/Andrzej Derengowski, Krzysztof Biegun/Aleksandra Kujawa, podczas całego sezonu 2014

„Sezon 2014 za nami. Jako Team kończymy cykl na drugim miejscu, Gosia i Andrzej natomiast zostali Mistrzami Polski w grupie OPEN. To naprawdę dobre wyniki ale zawsze odczuwa się pewien niedosyt. Mieliśmy ogromne aspiracje z Fazim na Mistrzostwo Polski w grupie TH. Niestety nie udało się z powodu awarii samochodu. Mamy natomiast całą zimę na to, aby wszystko dopracować, ulepszyć samochód i wejść w nowy sezon z ogromną siłą i pozytywną energią. Gratuluję natomiast wszystkim naszym ekipom i oczywiście szczególnie Gosi i Andrzejowi. Ciężko pracowali na to Mistrzostwo. Wierzę, że przyszłość stoi przed nami otworem i uda nam się być jeszcze lepszymi” – komentuje Rafał Płuciennik, szef Teamu rajdowego RMF 4RACING Team.

Oficjalne wyniki podsumowujące sezon 2014 znaleźć można na stronie PZMotu, klikając na link: http://www.pzm.com.pl/terenowe/wyniki/wyniki14.pdf
Gala PZM, podczas której zawodnikom zostaną wręczone nagrody na koniec sezonu, już w grudniu.

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress