Select Page

Advertisement

RMF 4racing Team przed rajdem Baja Intercars w Żaganiu

RMF 4racing Team przed rajdem Baja Intercars w Żaganiu

Baja Intercars w Żaganiu to ostatni rajd z cyklu Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych
w sezonie 2014. Dla zespołu RMF 4RACING Team to ostatnia szansa na zdobycie pierwszego miejsca w generalnej klasyfikacji teamów. To także ważny rajd dla ekipy Kosińska/Derengowski. Załoga póki co jest liderem RMPST w grupie Open także dla nich jak i całego zespołu jest to walka o wszystko!

Rafał Płuciennik, pilot Aleksandra ?Faziego? Szandrowskiego. RMF4rt:

Przed ostatnią rundą RMPST cały zespół RMF 4RACING Team ma bardzo bojowe nastawienie. Chcemy wrócić na pozycję lidera i zdobyć mistrzostwo Polski w klasyfikacji zespołowej. Nie będzie to łatwe bo w chwili obecnej wyprzedza nas 4xDrive a chłopaki też mocno jadą.
Najważniejsze, żebyśmy w komplecie zameldowali się na mecie.
Cały zespół jest już przygotowany do ostatniego rajdu sezonu i trochę szkoda, że to już koniec. Wyjątkowo szybko zleciał ten pełen emocji sezon.

Płuciennik_Szandrowski1

Andrzej Derengowski, pilot Małgorzaty Kosińskiej, RMF4rt:

Tereny sąsiadujące z miastem Żagań to rozległe, zalesione obszary, poprzecinane różnej wielkości ciekami wodnymi, jeziorami, rzekami. Takie ukształtowanie terenu jest mi dobrze znane, ponieważ to właśnie w takich warunkach najczęściej wytyczane są trasy rajdów terenowych w Polsce. W tamtych okolicach dane mi było startować kilka razy, a zatem w pamięci zarejestrowałem – jak sądzę – pewne odcinki dróg rajdowych wówczas wykorzystanych. Jednak nie sądzę żebym mógł wykorzystać te dane do ułatwienia sobie roboty podczas zbliżającej się rundy Mistrzostw Polski. Trasy poszczególnych zawodów każdorazowo budowane są na nowo, a zatem nie ma możliwości jechać na pamięć – i bardzo dobrze, bo nawigacja w terenie to ekscytujący i wiele znaczący element składowy całego rajdu. Na pewno niektóre fragmenty zawodów będą nas zaskakiwały ale – mam nadzieję – tylko pozytywnie, bo przecież autorami tego wydarzenia są doświadczeni i sprawdzeni organizatorzy.

Derengowski

Więcej informacji o zespole na www.rmf4rt.pl oraz www.facebook.com/RMF4rt

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress