Select Page

Ruszyła trzecia edycja „10 minut festiwalu”

Ruszyła trzecia edycja „10 minut festiwalu”

Pasja, przygoda i dużo pozytywnych emocji – ruszyła właśnie trzecia edycja 10 minut festiwalu! Wydarzenie promuje aktywny stylu życia za pomocą videorelacji, przedstawiających pasje, sport i podróże.

Już dzisiaj możesz przesyłać do nas filmy, na którym uwiecznione zostały twoje wyprawy, szalone wyjazdy, wysokogórskie wspinaczki, eksploracje morskich głębin, czy też sporty miejskie.

Pokaż, co kochasz robić, czym chcesz podzielić się ze światem!

Jak działa 10 minut festiwal?
10minut festiwal odbywa się na dwóch płaszczyznach – wirtualnej oraz miejskiej. Autorzy zgłaszają swoje filmy na stronie festiwalu. Użytkownicy Internetu głosują na materiały zakwalifikowane do konkursu. Od ich oceny zależy, kto otrzyma nagrodę internautów. Wyniki głosowania podawane są podczas finału wydarzenia.
Na gali finałowej odbywa się kinowy pokaz najciekawszych filmów i wręczane są dwie kolejne nagrody: jury oraz publiczności.

Nagrody
Filmy oceniane będą w kategorii profesjonalnej i amatorskiej. W obu tych obszarach materiały zostaną osobno nagrodzone za film oraz za przedstawione wydarzenie. Swoje wyróżnienia przyznają niezależnie jury, internauci oraz publiczność gali finałowej. Do zgarnięcia jest więc aż 12 wyróżnień!

Regulamin
Długość filmu nie może przekraczać 10 minut, a waga 500 MB. Film powinien być zapisany w jednym z następujących formatów: AVI, MOV, MPEG, DV, WMF/ASF. Materiał należy przesłać przez stronę festiwalu www.10minutfestiwal.pl do 31.01.2015. Finał planowany jest na wiosnę 2015.

Pełny regulamin znajdziesz tutaj: www.10minutfestiwal.pl/regulamin.html

Działajmy!
Przyłącz się do wspólnej misji. Promuj aktywność. Zachęcaj do pokonywania lęków i barier. Podziel się swoją historią. Zainspiruj innych do działania!

Zobacz filmy, które biorą udział w tegorocznej edycji: www.10minutfestiwal.pl/filmy

Partnerem festiwalu są m.in. : Pomorska Fundacja Filmowa w Gdyni oraz Festiwal Filmowy w Gdyni.

Więcej o festiwalu: www.10minutfestiwal.pl

10 minut festiwal kwadrat

Nasz Patronat

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress