Select Page

Advertisement

Seat Ateca – znamy ceny w Polsce

Seat Ateca – znamy ceny w Polsce

Hiszpański producent ogłasza ceny swojego pierwszego SUV-a, który oferuje użytkownikom nowoczesne rozwiązania techniczne.

Ceny wersji REFERENCE z silnikiem 1.0 TSI Start & Stop Ecomotive 115 KM i manualną skrzynią biegów rozpoczynają się już od 77 100 PLN. Kierowcy preferujący silniki wysokoprężne będą mogli wybierać swoje auto w cenie od 85 500 PLN. Bardziej rozbudowane wersje dostępne będą od 90 400 PLN (STYLE) i 106 800 PLN (XCELLENCE). Wersja XCELLENCE debiutuje razem z modelem Ateca – to pierwszy w historii Seata tak bogaty wariant wyposażenia.

Pierwszy SUV marki może pochwalić się również największą liczbą wersji silnikowych w segmencie – w ofercie znajdzie się 5 jednostek benzynowych i 5 wysokoprężnych. Wersja 1.0 generuje 115 KM, zaś najmocniejsza – turbodoładowany diesel 2.0 z automatyczną 7 biegową skrzynią biegów DSG – aż 190 KM. Klienci będą mogli nabyć Seata Ateca ze skrzynią DSG i napędem 4Drive już od 113 000 PLN.

Ponadto, Ateca oferuje serię udogodnień, takich jak m.in. elektrycznie i bezdotykowo otwierane drzwi bagażnika z systemem KESSY, funkcję Driving Experience pozwalającą na dopasowanie zachowania auta do stylu jazdy czy system monitorowania martwego pola z funkcją wspomagania wyjazdu z miejsca parkingowego. Dostępne będą również systemy asystenta parkowania czy pasa ruchu. Ateca, jako jedyny SUV w segmencie, oferuje światła typu Full LED już w wersji STYLE.


Źródło: Seat, informacja Mototarget.pl

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress