Select Page

Sowiogórski Event 4×4 na zakończenie lata

Sowiogórski Event 4×4 na zakończenie lata

Zapraszamy na Sowiogórski Event 4×4 – Zakończenie Lata, czyli imprezę turystyczną dla posiadaczy aut z napędem na 4 koła.

Na uczestników czeka ponad 40 km malowniczych tras turystycznych, po których poruszać będziemy się wspólnie. Przygotowane trasy są dostępne dla niezmodyfikowanych samochodów terenowych typu SUV. Zapraszamy także uczestników, którzy chcą postawić swoje pierwsze kroki na bezdrożach. Dozwolone wszelkie modyfikacje pojazdów.

Dla chętnych przygotowane zostaną trudniejsze odcinki tras, podczas których niezbędne może okazać się użycie wyciągarek czy wzajemna pomoc innych aut.

Dodatkowo przygotowane zostaną konkurencje: dla panów rzut balem, dla pań toczenie pieńka, strzelanie z wiatrówki itp.

W czasie sobotniego spotkania zwiedzimy jedną z atrakcji Gór Sowich (do wyboru jest ich sporo: zamki, sztolnie, podziemia itp.) – w cenie wpisowego wejściówka dla dwóch osób.

Zatrzymamy się również, przy sprzyjającej pogodzie, na ognisko w plenerze i smażenie kiełbasek. Na zakończenie pyszny obiad w malowniczo położonym pensjonacie. Rozdane zostaną także dyplomy za udział dla wszystkich uczestników zabawy.

W niedzielę zwiedzanie Gór Sowich. Chętnych zapraszamy na Wielką Sowę – najwyższy szczyt w tym paśmie. Na szczycie znajduje się wysoka na 25 metrów kamienna wieża widokowa wybudowana w roku 1906. Z racji położenia w środkowej części Sudetów jest wspaniałym punktem widokowym.

Więcej na www.smor.pl

 

Nasz Patronat

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress