Select Page

Advertisement

SsangYong Korando C trafi do Europy

SsangYong Korando C trafi do Europy

Koncern SsangYong Motor ogłosił, iż nowe Korando C będzie oferowane na rynkach Starego Kontynentu.

Obok modeli z silnikiem Diesla, które są już sprzedawane w Korei, w europejskiej ofercie znajdzie się także model z silnikiem benzynowym. Modele wysokoprężne zostały wyposażone w mocny silnik e-XDi200 (175 KM, automatyczna skrzynia biegów) lub jednostkę e-XDi200 LOW CO2 (149 KM, ręczna skrzynia biegów, niska emisja dwutlenku węgla). Pod maską wersji benzynowej pracuje z kolei silnik e-XGi200 o mocy 149 KM.

W nowym Korando C przyjęto szereg rozwiązań chętnie wybieranych przez klientów, takich jak wentylowany fotel kierowcy czy inteligentny kluczyk. Uwzględniono także wymagania stawiane przez UE, montując m.in. światła do jazdy dziennej i system monitorujący ciśnienie w ogumieniu TPMS.

Kompaktowy SUV koncernu SsangYong ma stać się sztandarowym produktem w swoim segmencie. Od 2010 r. SsangYong oddał w ręce klientów 130 tys. egzemplarzy Korando C. Sprzedaż tego modelu rozpocznie się jesienią tego roku i będzie prowadzona za pośrednictwem 1300 europejskich punktów dystrybucji aut marki SsangYong.


Źródło: SsangYong, informacja Mototarget.pl

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress