Select Page

Advertisement

Sukces RMF 4racing Team w Baja Poland 2013 – FOTO i VIDEO-relacja

Sukces RMF 4racing Team w Baja Poland 2013 – FOTO i VIDEO-relacja

RMF 4RACING Team zwycięża na Bala Poland! Nasz duet Szandrowski/Płuciennik zajął pierwszą lokatę w klasie open w najbardziej prestiżowym rajdzie terenowym w Polsce. „Nie ukrywam, że jestem bardzo zadowolony z naszego startu. Jechaliśmy konsekwentnie i równo. Trasa była bardzo trudna, ale nie traciliśmy płynności jazdy”- komentuje Aleksander Szandrowski. „Długo przygotowywaliśmy się do tego startu i dziś można było zobaczyć tego efekty. Cieszymy się też, że obyło się bez poważniejszych awarii sprzętowych” – dodał.

Rafał Płuciennik przyznaje, że sukces nie przyszedł łatwo, ale zespół ciężko pracował na to miejsce. „Za każdym razem przyjeżdżamy na rajd z myślą o zwycięstwie. Tak było i teraz” – dodaje. „Najwyższe podium cieszy tym bardziej, że na trasie nasz duet wyciągał dwie ekipy, które utknęły po drodze. Mimo straty kilkunastu minut udało nam się przyjechać z najlepszym wynikiem – to wielka satysfakcja”.

Ogromny sukces zaliczył też duet Kosińska/Derengowski, którzy w klasie open stanęli na najniższym stopniu podium. „Pierwszego dnia jechało się bardzo dobrze. Trasa była prosta i szybka. Kolejne dni były znacznie trudniejsze. Tym bardziej cieszę się, że udało się utrzymać podium” – komentuje Kosińska.

W klasie T1 zwyciężyła załoga Żełudow/Rubnicki z Rosji. Na drugim miejscu uplasował się duet Dąbrowski/Czachor. Niespodzianką był brak na podium Krzysztofa Hołowczyca, który z powodu awarii skrzyni biegów ostatecznie uplasował się na 9. miejscu.

Nasz Team za tydzień stanie przed szansą na kolejne podium w rajdzie Baja Challenge.

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress