Select Page

Sylwestrowy Zlot Magic Shadow

Sylwestrowy Zlot Magic Shadow

Sylwestrowy Zlot Magic Shadow  to już czwarta edycja organizowanej przez nas imprezy integracyjno-turystyczno-off roadowej połączonej z zabawą sylwestrową dla posiadaczy samochodów terenowych oraz suwów! Przygotowaliśmy dla was jak zawsze ciekawą krajobrazowo trasę w nadmorskich terenach a na ile będzie ona off roadowa to zwykle w ostatniej chwili kształtuje zimowa aura!

Spotykamy się tradycyjnie nad morzem lecz nie w Łebie a w  Gospodarstwie Agroturystycznym JĘDRUŚ w Słajszewie. Bawiliśmy już u Jurka podczas off roadowego Dnia Kobiet i ci co byli mogą zapewnić że jest ciepło, smacznie i co najważniejsze Miło i Przyjaźnie.

Jak co roku imprezę zaczynamy 28 grudnia wieczornym odcinkiem nawigacyjnym, 29 i 30-tego kolejne odcinki od rana do wieczora z przerwą na ciepły posiłek na trasie (ognisko).

Po każdym dniu zmagań wieczorne integracyjne emotpiwo i rozmowy Polaków do rana co lepsze Nissan, Land Rover, Łada a może Toyota. W sylwestrowe przedpołudnie tradycyjnie postaramy się zabrać Was na bałtycką plażę i odcinek specjalny z walką o puchar Króla Piaskownicy.

Wieczorem impreza Sylwestrowa do białego rana a w trakcie rozdanie pucharów i  upominków oraz o północy tradycyjnie pokaz sztucznych ogni.

Zabawa przeznaczona wyłącznie dla samochodów terenowych oraz SUW z napędem 4×4 których właściciele biorą pod uwagę szkody powstałe w skutek jazdy w terenie (rysy i inne szkody).

Uczestników dzielimy na dwie klasy:
– turystyczna – prawie przejezdna dla każdego pojazdu 4×4, dopuszczamy pojazdy jedynie na oponach max A/T i bez wyciągarek (można zaplombować).
– sportowa – dla aut wyposażonych do jazdy w trudnym terenie.

Pojazd musi być zarejestrowany z ważnym badaniem technicznym i OC.
Kierowca musi być TRZEŹWY i posiadać ważne prawo jazdy.
Z przyczyn od nas niezależnych zastrzegamy sobie możliwość zmian w programie!!

Zapraszamy – Dorota i Darek
Więcej o imprezie na stronie http://gooingujemy.pl/planowane-imprezy/

A w zeszłym roku było tak: http://gooingujemy.pl/dzialo-sie/magic-shadow-2014/

Nasz Patronat

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress