Select Page

Advertisement

Szkolenie 4×4 na Mazowszu

Szkolenie 4×4 na Mazowszu

Doskonale pamiętamy początki naszej wielkiej przygody 4×4. Zaczęliśmy bardzo intensywnie, zapisując się na 2-3 imprezy miesięcznie, każdy wieczór spędzając w aucie, poszukując nowych terenów do jazdy i nowych wyzwań. I doskonale pamiętamy koszty wszystkich napraw auta, wszystkie usterki i zniszczenia. Bo przecież wsiadając za kierownicę samochodu terenowego ogarnia nas syndrom nieśmiertelności i poczucie, ze jesteśmy w stanie pokonać każdą przeszkodę. Bolało, czasami nawet bardzo.

Dwa lata temu postanowiliśmy podzielić się naszym zdobytym doświadczeniem i zaczęliśmy organizować, w każdą ostatnią niedzielę każdego miesiąca „Szkolenie 4×4”. Dlaczego? Bo kiedy zaczynaliśmy, nie było takich szkoleń, nie było nikogo, kto w przyjazny sposób przekazałby nam podstawowe zasady jazdy w terenie. Nie było wówczas także żadnych podręczników.
IMG_5571
Dlatego właśnie powstał ten pomysł. Zapraszamy Was już w najbliższą niedzielę (ale także w każdą kolejną, ostatnią niedzielę miesiąca) na szkolenie z podstaw jazdy 4×4. Nauczymy Was, jak wykorzystać potencjał Waszego auta, jak wykorzystać wyposażenie dodatkowe auta, jak oceniać przeszkody terenowe i jak je pokonać. Jeśli Wasze auto nie jest jeszcze wyposażone w dodatkowy „szpej”, to na naszym samochodzie nauczycie się jak obsługiwać wyciągarkę, linę kinetyczną, hi-lifta i inne elementy wyposażenia. Nauczymy Was także jak udzielać pierwszej pomocy.

Wszystko to w przyjaznej i sympatycznej atmosferze. Bo sami pamiętamy jak zaczynaliśmy.

Wszystkie informacje znajdziecie na http://polskiebezdroza.pl/szkolenie-4×4.html

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress