Select Page

Terenowe Warsztaty Nawigacyjne na Jurze

Terenowe Warsztaty Nawigacyjne na Jurze

Jeśli czynnie brać udział w planowaniu wypraw, wypadów krajoznawczych i nawigacji podczas nich. Jeśli chcesz aby Twój pilot (żona, kolega, dziewczyna, koleżanka, kolega, starszy syn czy córka) siedząc na fotelu pilota poczuł że jest czynnym uczestnikiem przygody. Wiedz, że wspólne rozwiązywanie problemów na trasie i wyznaczanie drogi jest świetną i wciągającą zabawą.

„Warsztaty Nawigacyjne dla zmotoryzowanych turystów z napędem na 4 koła.
Jeżeli kręci Cię turystyka 4×4 i krajoznawstwo to przyjedź na imprezę i podszlifuj swoje umiejętności nawigacyjne, które przydadzą się podczas wakacji.
Watro ze sobą zabrać GPS, jeżeli mamy to mapę Jury, może się przydać kompas (jeżeli nie to zapewnimy nasze na czas imprezy).

Podczas warsztatów będziemy zarówno czytać jak i rysować roadbooka. Zapoznacie się z Geocachingiem i poszukacie jurajskich skarbów. Ponawigujemy staromodnie po mapie a nawet użyjemy kompasu aby na azymut wyznaczać kolejne PKP.

Można zabrać dzieci bo trasa nie będzie wymagająca za to szukanie geocache jest dla nich frajdą.

W ramach wpisowego (150zł załoga 2 os. – dodatkowa osoba 15 zł): ognisko i catering na mecie, materiały biurowe do rysowania i pisania, roadbook, puste roadbooki do rysowania trasy, mapy, kompas, listę geocache do odnalezienia.

8.30 Spotkanie – okolice Częstochowy (współrzędne spotkania podamy w mailu po zgłoszeniu na imprezę)
9.00 Rozdanie materiałów startowych – czas na ostatnie pytania
9.30 Wyznaczenie trasy i wyjazd.
do 14:30 Meta (na naszym terenie)
15:30 Podsumowanie imprezy – nasza baza terenowa (współrzędne w roadbooku)

Na mecie dla uczestników przygotowana będzie grochówka na wędzonych żeberkach, kiełbasa + widelce na ognisko, – pieczywo, ketchup, musztarda, kawa i herbata + dodatki (cukier, mleczko do kawy, cytryna)

http://bezdroza.czest.pl/html/wyprawy/warsztaty.htm – Zapisy na naszej stronie www
https://www.facebook.com/events/377471815731077/ – Zapisz się na imprezę na Facebooku”

warsztaty

Nasz Patronat

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress