Select Page

Advertisement

Tropem Wilka – Bieszczady 2016

Tropem Wilka – Bieszczady 2016

Bieszczady4x4 & task4x4 zapraszają na IV edycję imprezy podsumowującej tegoroczny sezon off-roadowy!

Podobnie jak w latach ubiegłych spotkamy się jesienią w sercu Bieszczad na wspaniałych trasach 4×4 położonych w malowniczych i dzikich okolicach Baligrodu. Nasze trasy przebiegać będą pośród nieistniejących wsi, po których zostały już tylko ślady rdzennych mieszkańców tego regionu.

Tropem Wilka 2016 to mocno off-roadowe trakty obfitujące w ciekawe i często niełatwe odcinki, wymagające współpracy załóg i wykorzystania dodatkowego sprzętu.
Tegoroczna edycja będzie w głównej mierze skupiać się na jeździe technicznej, a czasem nawet przeprawowej. Ukoronowaniem zmagań w terenie będzie rywalizacja na trasie z klasycznymi pieczątkami oraz OS-y z próbami zręcznościowymi.
Dodatkowo zadbamy o emocje towarzyszące punktowanej rywalizacji podczas konkursów-niespodzianek utrzymanych w bieszczadzkim klimacie „Wilka”.
Na zakończenie IV edycji zaplanowaliśmy wspólny przejazd widokowy oraz pożegnanie załóg na Rynku Galicyjskim w sanockim skansenie.

Tradycyjnie już podczas całej imprezy nie zabraknie okazji do integracji, wieczornych biesiad, rozmów przy kominku, ogniska oraz projekcji zdjęć z wypraw tworzących niepowtarzalny klimat Tropem Wilka.

Bazą IV edycji Tropem Wilka 2016 będzie bardzo przyjazny fanom off-roadu Ośrodek Wypoczynkowy Bystre k/ Baligrodu w którym będziemy zakwaterowani przez wszystkie dni imprezy.

Komplet info tu – https://www.facebook.com/events/1263104197041622/

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress