Select Page

Advertisement

Tropikalna szkoła jazdy Lexusa

Tropikalna szkoła jazdy Lexusa

Na położonej w pobliżu Zwrotnika Raka japońskiej wyspie Miyako-jima właściciele Lexusów mieli okazję przećwiczyć jazdę w trudnym terenie najbardziej luksusowym SUV-em LX i spróbować swych sił w charakterze kierowców rajdowych za kierownicą wyczynowych Lexusów RC F i GS F.

Miyako-jima to mająca powierzchnię 159 kilometrów kwadratowych wyspa położona na dalekim południu Japonii, w połowie drogi między Okinawą i Tajwanem. Piękne plaże w malowniczych zatoczkach nad lazurowym oceanem, zielone palmy pod błękitem nieba – taką właśnie, iście rajską scenerię wybrał Lexus dla swych klientów, którzy w ramach cyklu „Lexus Amazing Experience” wzięli udział w szóstej edycji firmowej szkoły jazdy.

Do dyspozycji uczestników oddano największe terenowe auta japońskiej marki – napędzane 450-konnymi silnikami V8 o pojemności 5,7 litra Lexusy LX 570, które demonstrowały swe zdolności pokonywania najtrudniejszych bezdroży, zapewniając w kabinie komfort godny najbardziej ekskluzywnej limuzyny. Na specjalnym, szutrowym torze kursanci doskonalili techniki jazdy rajdowej autami z tylnym napędem i potężnymi, niemal 500-konnymi silnikami – pomarańczowym coupe Lexus RC F w wersji Carbon i sportową limuzyną Lexus GS F.


Źródło: Lexus, informacja Mototarget.pl

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress