Select Page

Advertisement

VII Zimowy Maramuresz – snowsafari Karpaty

VII Zimowy Maramuresz – snowsafari Karpaty

Już siódmy raz o podobnej porze, ekipa Maramuresz.com atakuje Karpaty w zimowej scenerii. Jeśli kiedykolwiek myślałeś o wyjeździe na narty z dala od opatrzonych alpejskich, bądź przepełnionych podhalańskich kurortów, to ten wyjazd jest dla Ciebie. Nieważne, czy masz auto stricte terenowe, czy też po prostu suv-a z napędem 4×4 – to impreza dla Ciebie.

Formuła wyjazdu to codzienne odwiedziny w innym ośrodku narciarskim w Rumunii, nocleg w pensjonacie/hotelu i rano na stok. Po obiedzie – czas na off-road – w drogę do następnego kurortu. Mniej lub bardziej egzotycznego. Drogami przeróżnej kategorii odśnieżania oczywiście. Jeśli śniegu będzie mało – automatycznie dostępne stają się trasy mocniej offroadowe, jeśli śniegu dużo – zawsze pozostają zwykłe szutry i boczne dróżki, które nagle stają się poważnym wyzwaniem.

Plan to odwiedziny po kolei w:
Suior, Borsa, Vatra Dornei, Sureanu, Vartop. Wszystko do wyguglania na spokojnie w domku.

Duże i zatłoczone miejscówki zostawiamy lubiącym dzikie tłumy – koncentrujemy się raczej na pustawych stokach w północno-wschodniej Rumunii. Na sam koniec zostawimy sobie ośrodki w centralnej części Karpat – Sureanu, Apuseni – jeśli tylko starczy czasu, to wpadniemy tam przetestować nowe kanapy i systemy naśnieżania.

Trasa imprezy dobrana tak, by zadowolić zarówno poszukiwaczy wrażeń off-road, genialnych widoków, lokalnych klimatów i miejscowej ciorby, a także zaspokoić potrzeby socjalno-bytowe: wygodne pensjonaty, przyzwoite stoki zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych adeptów narciarstwa i snowboardingu. Infrastruktura przystokowa przeróżna – od 40-letnich drewnianych krzesełek, do nowoczesnych gondoli z 2014r.
Zabierzcie swoje dzieciaki, na pewno nie będą się nudzić!

Komplet informacji na www.maramuresz.com

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress