Select Page

Advertisement

Wilcze Echa – magiczne Bieszczady

Wilcze Echa – magiczne Bieszczady

Byliśmy kiedyś na fantastycznej imprezie w Bieszczadach. Spotkaliśmy tam fantastyczny teren, doskonałą organizację, pyszne jedzenie, super atmosferę i anioły (całkiem zielone).

To była pierwsza edycja „Wilczych Ech”.

PolskieBezdroża organizują dziewiątą już edycją Wilczych, na którą w ich imieniu zapraszamy i polecamy !

„Mamy wielką przyjemność zaprosić Was na, tak tak, już 9 edycję „Wilczych Ech”, rodzinnej imprezy 4×4 w samym sercu Bieszczad.

Jak zwykle przygotowaliśmy dla Was dużo atrakcji, zamówiliśmy wspaniałą pogodę i przepyszne jedzenie. Przygotowaliśmy dla Was dwa dni przepięknych tras turystycznych prowadzących przez najpiękniejsze i najciekawsze miejsca Bieszczad. Nie zabraknie także tras dodatkowych o zróżnicowanym stopniu trudności, w skali od „trudny” do „niemożliwy”. Ale to dla tych, którzy chcą sprawdzić swoje auta w warunkach ekstremalnych.

Oczywiście jest także bogaty program dla dzieci. Będą warsztaty plastyczne, będą zajęcia z animatorami i jedna niespodzianka.

Formuła imprezy jest niezmienna od samego początku, w  cenie otrzymujecie od nas praktycznie wszystko, musicie tylko zadbać o odpowiednią ilość paliwa w aucie.

Zapraszamy Was z całymi rodzinami na kolejną wspaniałą Przygodę w Bieszczadach.”

Więcej informacji na http://polskiebezdroza.pl/wilcze-echa-2014.html

IMG_7606-550x366

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress