Select Page

Advertisement

Włóczykije4x4 – nowa propozycja Polskich Bezdroży

Włóczykije4x4 – nowa propozycja Polskich Bezdroży

Włóczykije4x4 to impreza w konwencji dobrze Wam znanej Mazowieckiej Włóczęgi, ale w wersji dłuższej bo dwudniowej. I znacznie dalszej. Bo tym razem, ekipa Polskich Bezdroży zaprasza poza granice Mazowsza, bo jak mówią – choć jest przepiękne, to warto zobaczyć co kryje się dalej poza jego magicznymi granicami.

Trasa będzie prowadziła możliwie daleko od asfaltu. Mimo dużego dystansu do pokonania, czas jazdy nie powinien przekraczać 8-10 godzin w dniu pierwszym i nieco mniej w dniu drugim. W trasę będą wplecione dłuższe odcinki rzędu 20-30 kilometrów po asfalcie: w ten sposób ominąć można rejony niezbyt ciekawe, skracając jednocześnie czas przejazdu. Całość ma mieć charakter Mazowieckiej Włóczęgi, czyli polne, leśne drogi, trudniejsze odcinki z objazdami i oczywiście najciekawsze miejsca do zwiedzenia.

Trasa jest przejezdna również dla aut typu SUV (są przygotowane objazdy trudnych odcinków). Zapraszamy całe rodziny na nową Przygodę.

Pierwsza impreza nowego cyklu, zaprowadzi uczestników na Podlasie – do krainy żubrów 😉 http://www.polskiebezdroza.pl/trasa1—bia-owieskie–ubry.html

Więcej informacji o wszystkich imprezach Ani i Kosy na www.polskiebedroza.pl

fot_02_m_szymura_zubr

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress