Select Page

Advertisement

Wyprawa Pomerania – Zlot Suzuki 4×4 – Suzukowcy.pl

Wyprawa Pomerania – Zlot Suzuki 4×4 – Suzukowcy.pl

Zapraszamy na drugie spotkanie miłośników wszystkich aut terenowych Suzuki.
LJ, SJ, Samurai, Jimny, Vitara, Grand Vitara – ważne że TYLKO Suzuki 4×4 !

Zapraszamy na dwudniową wyprawę szlakami Zachodniego Pomorza – Wyprawa Pomerania to w zależności od pogody i warunków na trasie to ok 200 km off-roadu dziennie – zarówno równymi szutrami jak i starymi nieczynnymi drogami czołgowymi ale bez ekstremu – to turystyczna wyprawa po bezdrożach a nie przeprawówka ! Będą miejsca gdzie chętni będą mogli sprawdzić się w cięższym terenie ale sama trasa nie będzie ekstremalna. Miejsce wybrane celowo, bo to bliskie sercu każdego off-road’era miejsce – okolice Drawska Pomorskiego – największego czynnego poligonu wojskowego w naszej części świata i teren gdzie odbywają się największe imprezy off-road’owe.

Forma wyprawy i wspólna jazda w kolumnie, ma pokazać to co w off-road’zie najpiękniejsze – wspólne spędzanie czasu na łonie przyrody z naszymi ulubionymi Suzukami u boku :-) Nie planujemy luksusów – do dyspozycji mamy to, co zmieścimy w autach – czyli noclegi w namiotach czy gotowanie w terenie – ale mamy też przygotowaną listę miejsc noclegowych w okolicy.

Komplet informacji na www.suzukowcy.pl

Uwaga – to nie jest rajd – nie będziemy się ścigać, nie będzie pieczątek i udowadniania sobie kto jest lepszy – przecież i tak wiadomo że wygrałoby Suzuki :-) Nie będzie ścigania więc nie będzie wyników ale będą nagrody / upominki od naszych przyjaciół:

STAG – producent i dystrybutor systemów i instalacji autogaz LPG,
Rayo4x4.pl – sklep i serwis z częściami i akcesoriami wyprawowymi,
Penrite.pl – dostawca najwyższej jakości olejów i płynów eksploatacyjnych,
Elast-pol.pl – producent doskonałych poliuretanowych elementów zawieszenia do terenowych Suzuk i nie tylko,
Iron-Tech Offroad accessories – producent zderzaków, progów, bagażników, osłon i innych elementów tuningowych do terenowych Suzuk,
Mudmaster.pl – sklep z częściami zamiennymi i akcesoriami tuningowymi 4×4.

dr-zs-1aaa

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress