Select Page

Advertisement

Wyprawowa jesień z ekipą adrenalinka.pl

Wyprawowa jesień z ekipą adrenalinka.pl

Letnie wyprawy dobiegają końca. Zwiedziliśmy polskie góry, Białoruś i teraz jesteśmy w trakcie ekspedycji na Półwysep Kolski w Rosji. Przed nami piękna jesień, w czasie której organizujemy kilka interesujących wypadów.

Zaczynamy już od 7 do 13 września od wyprawy z serii TransPolonia – tym razem ponownie odwiedzimy polskie Beskidy. Carpathia zaczyna się w Bieszczadach i poprzez Beskid Niski, Sądecki, Wyspowy, Gorce, Orawę, Makowski dociera aż do Żywiecczyzny. Trasa liczy 780 km i spotkamy na niej przepiękne jesienne panoramy Beskidów, ciekawe miejsca etnograficzne i mnóstwo niespodzianek. Na wszystkich campach można wynająć miejsca noclegowe pod dachem, liczymy jednak, że początek września będzie sprzyjał biwakom pod cudownym rozgwieżdżonym niebem. Do pokonania trasy wystarczy zwykły samochód z napędem 4×4 – wszystkie trudne miejsca posiadają bowiem objazdy.

Szczegóły na: http://adrenalinka.pl/transpolonia/transpolonia-informacje

DSC01205 (Kopiowanie)

W najbardziej nielubianym przez wyprawowiczów miesiącu czyli listopadzie przygotowaliśmy dwie włóczęgi. Pierwsza z nich to wykorzystująca nasze święto narodowe TransPolonia Sudetia. Wystarczy wziąć dwa dni urlopu aby w dniach 7-11 listopada przemierzyć z nami polskie i czeskie Sudety. Trasa jest bardzo malownicza a listopad zapewne dostarczy wiele doznań natury terenowej. Będziemy wysoko w górach, pod ziemią, na ciekawych torach off road oraz zwiedzimy mnóstwo atrakcji turystycznych. Wszystkie noclegi zapewniamy pod dachem a wieczory na pewno sprzyjać będą wzajemnej integracji.

Szczegóły na: http://adrenalinka.pl/transpolonia/transpolonia-informacje

DSC_0064

W dniach 19-22 listopada zapraszamy również na cieszącą się sporym uznaniem króciutką włóczęgę po zachodniej Białorusi czyli nasz Białoruski Ekspress. W ciągu czterech intensywnych dni zakosztujemy nieco zmagań terenowych, odwiedzimy Nowogródek, Baranowicze, Grodno a także spotkamy się z polonią zamieszkującą okolice Lidy. I tu również wszystkie biwaki planujemy w oparciu o agroturystyki. Do pokonania trasy wystarczy samochód z napędem na cztery koła w listopadzie bowiem nie maczamy się specjalnie w poleskich błotach.

Szczegóły na: http://adrenalinka.pl/bialoruski-ekspress/informacje

IMG_8216

Wczesnym grudniem organizujemy nasz klasyk czyli Z Konwój Suwalszczyzna. W dniach 4-6 grudnia będziemy włóczyć się po okolicach Wiżajn i Rutki Tartak śladami rajdu Zmota Challenge. Wspaniała baza u gościnnej pani Marylki, specjały domowej kuchni i piękno pejzaży północnej Suwalszczyzny dostarczą Wam wielu niezapomnianych wrażeń.

O szczegółach można poczytać na: http://adrenalinka.pl/z-konwoj/z-konwoj-informacje

A później przyjdzie zapewne sroga zima i przyjdzie nam porzucić auta wyprawowe na rzecz szerokich nart aby ponownie zakosztować cudownych świeżych śniegów Alp i Tatr.

Zapraszam serdecznie Marcin Francuz adrenalinka.pl

  DSCF4125

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress