Select Page

Advertisement

Zapraszamy na TLC Camp 2013

Zapraszamy na TLC Camp 2013

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników samochodów terenowych Toyota na doroczny zlot TLC Camp do Włościejewek. Z roku na rok przybywa uczestników: 2010-101 aut,  2011-150 aut, 2012-134 aut. Ilości robią wrażenie ale liczy się atmosfera, którą tworzycie, dobra zabawa, wieczorne rozmowy, wymiana doświadczeń i wspólne spotkanie.

Tradycyjnie naszą imprezę adresujemy wyłącznie do posiadaczy samochodów Toyota i ograniczamy dla innych marek ale, dla sympatyków i przyjaciół bez logo Toyoty na atrapie zapraszamy do odwiedzin. Niejeden już poświęcił miłość do Land Rovera czy Nissana aby dołączyć do grona „Toyociarzy” 🙂

tlccamp13

Edycja 2013 będzie szczególna z dwóch powodów. Zapewne nie wszyscy pamiętają pierwszą pierwotną wersję TLC Camp zorganizowaną na północy Polski w 2009 roku, wtedy powstał pomysł na naszą imprezę. Licząc od tamtego momentu Camp 2013 będzie rocznicową 5 edycją. Drugim powodem jest specjalny termin dedykowany naszym milusińskim, Dzień Dziecka. Doskonale wiecie, że dbając o atmosferę staramy się integrować całe rodziny i przekonywać do wspólnych wyjazdów, spędzania wolnego czasu w terenie pokazując off-road jako pomysł dla całej familii a nie hobby facetów. W tym roku również nie zabraknie atrakcji dla dzieciaków. Dorośli też nie będą się nudzić korzystając z udziału w prezentacjach, warsztatach oraz licznych konkurencjach i zajęciach terenowych.

Spotykamy się 30 maja 2013 roku. Do zobaczenia!

żródlo: TLCcamp.pl

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress