Select Page

Zawodniczki RMF4rt na starcie III edycji Rajdu Polski Kobiet

Zawodniczki RMF4rt na starcie III edycji Rajdu Polski Kobiet

W dniach 21-23 czerwca kilkadziesiąt załóg przystąpi do sportowej rywalizacji o podium III edycji Rajdu Polski Kobiet.

1010667_386867144752408_829289512_n

To jednak nie jedyny cel przedsięwzięcia. Na linii startu zobaczymy m.in. takie kobiece gwiazdy jak Beata Tadla, Olga Bończyk, Karolina Szostak, Ilona Adamska czy Karolina Lampel-Czapka. Intencją zawodów, organizowanych przez Fundację Teraz Kobiety jest walka z chorobami nowotworowymi u kobiet oraz propagowanie badań profilaktycznych.

Szczytny cel akcji zachęcił do udziału w projekcie także zawodniczki z zespołu RMF4rt. Na fotelu kierowcy zobaczymy Małgorzatę Kosińską, towarzyszyć jej będzie debiutująca w roli pilota Aleksandra Kujawa. Rozpoczynająca swą przygodę z off-roadem Ola jest niezwykle dumna, że pierwsze kilometry ?postawi? właśnie na bezdrożach III edycji Rajdu Polski Kobiet. Duet z Gosią opiera na mocnych spoiwach wzajemnego zaufania i zrozumienia. Wspólne treningi okazały się świetną zabawą która ma szansę zaowocować miejscem na podium. Sukcesem załogi może okazać się ogromny kontrast charakterologiczny. Ola, jak na skutecznego pilota rajdowego przystało jest opanowana w każdej sytuacji, bystra i szybka w działaniu. Po powierzonego zadania podchodzi bardzo odpowiedzialnie. Gosia to ewidentny przykład człowieka czynu. Za kierownicą rajdówki widzimy niekiedy brawurową jazdę z nutka szaleństwa i iskrą w oku.

Uroczyste rozpoczęcie tegorocznej edycji Rajdu Polski Kobiet będzie miało miejsce w sobotę, 22 czerwca około godziny 8:30 w Warszawie, przy ul. Karowej. Stąd załogi udadzą się na rajdowe odcinki, przygotowane przez Szkołę Jazdy Subaru i wiodące przez malownicze okolice Mazowsza.

Trasa obejmie między innymi Piaseczno, Grójec, Białobrzegi czy Radom. Dalej szutrowymi drogami uczestnicy pojadą z Piekła do Nieba, by zatrzymać się w miejscowości Sielpie Wielkie, skąd leśnymi drogami dotrą do Starej Wsi, gdzie zanocują w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki Dojo. Tam będą czekać dodatkowe atrakcje, przygotowane przez gospodarzy.

Wszystkich Fanów RMF4rt serdecznie zapraszamy do kibicowania na fanpage?u zespołu: www.facebook.com/RMF4rt oraz do oglądania sportowych zmagań na żywo.

Miło nam poinformować że Rajd Polski Kobiet, odbędzie się pod Patronatem Medialnym Turystyka4x4.pl ? będziemy na bieżąco informować Was o nowościach napływających z biura rajdu.

Nasz Patronat

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress